Beren Saat: En çok bana ‘Hayır’ demeyişlerini sevdim

Abone Ol 

2014 yılında dünyaevine giren ve birçok kez boşanacakları konuşulan Beren Saat ile Kenan Doğulu, kötü günleri geride bıraktı. Evliliklerine yeniden şans veren ve şu sıralar hem iş, hem de tatil için Bodrum'da bulunan çiftten Doğulu, 47 yaşına bastı.

Beren Saat: En çok bana 'Hayır' demeyişlerini sevdim #1

Romantik paylaşımı çok beğenildi

Beren Saat, eşinin doğum gününü sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla kutladı. Bir dizi fotoğraflarını yayınlayan Saat, eşine şu sözlerle seslendi: “Serenatın bitince suya atlayalım mı? Bu uçuşta kimse bizi tanımıyor, yaramazlık yapalım mı? Yıldızların altında çıplak uyuyalım mı? Plajda yalın ayak evlenelim mi? Davetiye fotoğrafımızı su altında çekelim mi? Balayına Burning Man'e gidelim mi? En büyük roller coaster'a binsek mi? Göl kenarında bir festival var, acaba? İstanbul'a uçaklar inmiyormuş gibi jazz festivaline mi gitsek? Bu gece burada çadırda mı kalsak? Albüm mü yapsak? Ben seni bana 'Hayır' diyemeyişlerin için sevdim en çok, iyi ki doğdun…”

Ünlü oyuncunun aşk dolu mesajı takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Doğulu'nun ise eşinin bu mesajına ne yanıt vereceği merak konusu oldu.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu