Belinizi daha ince gösterecek 6 ipucu

İşte bel bölgenizi olduğundan daha ince göstermek için uygulayabileceğiniz birkaç kıyafet hilesi.

Diyet ve spor ile daha iyi görünmek için çaba sarf ediyoruz. Peki bütün bunlara gerek kalmadan güzel bir görünüme sahip olabilir miyiz? Birkaç giyim hilesiyle evet. İşte bel bölgenizi olduğundan daha ince göstermek için uygulayabileceğiniz birkaç ipucu!

Yüksek bel kıyafetler

Yüksek belli pantolonlar ve etekler, bel ve bacak bölgeniz arasında pürüzsüz bir geçiş yapmanıza yardımcı olur. Göbek deliğinizin tam üstünde biten bu parçalar, üst vücudunuzun en ince olduğu kısmı yani belinizi vurgular.

Dikey çizgiler

Yatay çizgili parçaların sizi olduğunuzdan daha kalın gösterdiğini duymuş olabilirsiniz. Dikey çizgiler de yatay çizgilerin tam aksine sizi olduğunuzdan daha ince gösterir. Dikey çizgilere sahip bir bluz veya tişörtle hayal ettiğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.

Bol paça pantolon

Pantolon tercihinizde paça kısmının bol olması, bel bölgenizle kontrast oluşturarak daha ince görünmesini sağlar. Bu tarz pantolon seçimlerinizde yüksek belli modelleri tercih etmek, bellinizin en dar olduğu noktayı daha çok belirginleştirecektir.

Kruvaze elbise

1970'lerde popüler olan bu elbiseler günümüzde kült klasik parçalar arasında yerlerini aldı. Estetik ve kumaş olarak büyük değişim gösteren günümüz stilinde şık, belinizi ince gösteren ve "v" yakalı bir elbise harikalar yaratabilir.

Kemerli ceketler

Karın bölgenizin görünümünü küçültmek için bel kısmından kemer ile bağlanan bir kaban veya trençkot tercih edin. Bu stili doğru uyarlamak için beldeki kemerin, bel çizginize tam denk geldiğine emin olmalısınız.

Sadece bir kemer

Mükemmel kum saati vücut görünümüne ulaşmak için yapabileceğiniz en kolay şey bir kemerden yardım almak olacaktır. Vücudunuzun orta bölümünü belirginleştiren kemerleri orta boy ve batı tarzına sahip olan modellerden seçerseniz, jean'iniz ve içinize yerleştirdiğiniz bluz ile muhteşem bir uyum sağlayacaktır.

Yorumlar

YORUM YAZ