Bebeğinizin burun tıkanıklığını hafife almayın

Burnu tıkalı bebeğin beslenirken genzinden hırıltılı sesler gelebildiğini söyleyen Dr. Yeliz Öz, gece uykusu sırasında rahat nefes alamayan bebeklerin sık uyandığına dikkat çekti.

Stres tüp bebek başarısını baltalıyor

Stresin tüp bebek başarısını azalttığını söyleyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Faruk Buyru, tüp bebek tedavisine ilişkin bilgiler verdi.

Gece beslenmeleri biberon çürüklerine neden oluyor

Ağız ve Diş Sağlığı Uzmanı Dt. Rukiye Parlak, emzik ve biberonun şeker, bal, reçel gibi gıdalara batırılarak uyumadan önce çocuklara verilmesinin çürük riskini arttırdığını ifade etti.

Serdar Ortaç’tan Seçil Gür açıklaması

Serdar Ortaç’tan Seçil Gür açıklaması

Eski eşi Chloe Loughnan ile olan evliliğini yaklaşık 6 ay önce sonlandıran şarkıcı Serdar Ortaç, son günlerde aşk yaşadığı iddia edilen Seçil Gür ile ilgili soruları yanıtladı.

Serdar Ortaç yeni sevgilisiyle görüntülendi

Serdar Ortaç yeni sevgilisiyle görüntülendi

İngilizce konuştuğu yabancı kız arkadaşıyla önceki akşam Bebek’te görüntülenen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın yalnızlığı 6 ay sürdü.

Çocuklar için diş sağlığı ipuçları

Bebeklikten yetişkinliğe kadar iyi diş bakımı uygulamak, bir kişinin dişlerini ve diş etlerini sağlıklı tutmasına yardımcı olmasında önemli etken olduğunu söyleyen Dt.Pertev Kökdemir, çocuğun dişlerini ve diş etlerini sağlıklı tutmaya yarayacak bilgiler paylaştı.

Hazer Amani: Allah büyük

13 Ocak'ta şarkıcı Sıla ile evlenen şef Hazer Amani, bir mekan çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtlarken bebek bekledikleri yönündeki haberleri yalanladı.

Gebelik diyabetinin anne karnındaki bebeğe 4 olumsuz etkisi

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nden Op. Dr. Cemal Ünlü, gebelikte diyabet riski hakkında bilgi verdi.

Pelin Akil: Nazardan korkmuyorum

İkizleri Alin ve Lina’nın fotoğraflarını ve videolarını sık sık sosyal medyada yayınlayan Pelin Akil, takipçilerinden gelen nazar sorusuna cevap verdi.

Bengü, sosyal medyada daha duyarlı olmaya çağırdı

3 gün önce Elazığ'da meydana gelen 6,8'lik deprem ile ilgili bir mesaj yayınlayan ünlü şarkıcı Bengü, "Anneler, bebekler yaşam savaşı verirken az sessiz kalın be arkadaş!" ifadeleriyle bazı sosyal medya kullanıcılarını daha duyarlı olmaya çağırdı.