Bayramda televizyonda neler var

Koronavirüs salgını nedeniyle evde geçireceğimiz bu bayramda yayınlacak olan en güzel TV programlarını sizin için derledik.

Ramazan Bayramı'nı koronavirüs salgını nedeniyle bu sene evlerimizde geçireceğiz. Televizyon karşısında kanal aramaktan yorulmayın diye, bayram ekranında yayınlanacak programları bir araya getirdik.

Bayramda televizyonda neler var? İşte cevabı.

Çarkıfelek - Kanal D

Çarkıfelek yeni sunucusu Onur Büyüktopçu ile bayram boyunca ekranda olacak. Yarın saat 20:00'da yayınlacak olan programın ilk konukları ise Bülent Serttaş ve Kutsi.

Bayram Özel - TRT 1

TRT1, 11.00-19.00 arasında 8 saat boyunca 'Bayram Özel' yayını yapacak. Canlı yayınlanacak programı İstanbul'dan Şoray Uzun, Ankara'dan Banu Tarancı ve İzmir'den Berrin Turan sunacak. Yayında yıldız sanatçılardan sevilen şarkılar ve skeçler de yer alacak.

O Anın Hikayesi - NTV

Bayramın ilk günü O Anın Hikayesi adlı özel yayına saat 12.15'te Zihni Göktay konuk oluyor. 16.15'teki yayına ise Suzan Kardeş katılıyor. İkinci gün saat 09.15'te "O Anın Hikayesi”ne konuk olan Selami Şahin, hayatının önemli anlarını fotoğrafları üzerinden Tuğba Dural'a anlatıyor. 16.15'teki yayında ise Behzat Uygur, Gülay Afşar'a konuk oluyor. Üçüncü gün 09.15'teki yayında Seda Öğretir, Yeşilçam'ın usta ismi Ediz Hun'u ağırlıyor.

Survivor - TV8

Survivor Ünlüler-Gönüllüler'in yeni bölümü pazar akşamı saat 20.00'de TV8'de yayınlanacak. Yarışmacılar Survivor'ın eğlenceli oyunu "Anlat Bakalım”da en fazla kelimeyi bulmak için yarışacak.

Evde Bayram Konserleri

Kubat'ın Cumhurbaşkanlığı'nın düzenlediği "Evde Bayram Konserleri” kapsamında verdiği konser bayramın ilk günü saat 20.00'de Star TV'de ekrana gelecek. Bayramın ikinci günü ise Fettah Can'ın vereceği müzik ziyafeti skşam saat 22.30'da Kanal D'de yayınlanacak.

Film Kuşağı - ATV

ATV'de Ramazan Bayramı boyunca her gün birçok film ekrana gelecek. Bayramın ilk günü saat 20.00'de "Pete ve Ejderhası”, 22.00'de "Maide'nin Altın Günü” yayınlanacak. Pazartesi akşamı saat 20.00'de "Emoji Filmi”, 21.45'te "Kardeşim Benim 2” izleyiciyle buluşacak. Üçüncü gün ise saat 21.00'de "Karlar Ülkesi” ekranda olacak.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ