Baş parmağa göre karakter analizi

Baş parmaklarınız karakteriniz hakkında ipuçları veriyor? Nasıl mı?

Ellerimiz iletişimimize en çok destek olan organlarımız arasında. Özellikle sağır ve dilsizler için konuşmak adına hayati önem taşıyan eller, kendimizi ifade edebilmemizin en önemli yolları arasında... Peki ya bazı uzantılarımız iletişimden fazlasını anlatıyorsa? Örneğin baş parmaklarımız... Baş parmaklarınıza dikkatlice bakın, sizi ele veriyor olabilirler.

Handanalysis'ta yapılan bir çalışmaya göre, yanılma payı içermekle birlikte baş parmaklarımız karakterimiz hakkında karşı tarafa önemli bilgiler iletiyor. Tespit edilen 3 farklı baş parmağı tipi var ve bu baş parmağı tipleri karakterimizle doğrudan ilişkili.

Öncelikle aşağıdaki baş parmağı tiplerine bir bakın:

Şekil A: Eğer baş parmağınız A tipindeyse, saplantılı bir karakteriniz olabilir. Aşık olduğunuz kişiye büyük bir tutkuyla bağlanıp, geri kalan her şeyi göz ardı edebilirsiniz. Eğer sevdiğiniz kişi size ilgi göstermezse çılgına dönmeniz muhtemel.

Şekil B: Eğer baş parmağınız B tipindeyse, güvenilir ve stabil bir karakteriniz var demektir. Duygusal ama bir o kadar da kendisini dengeleyebilen bir yapıya sahip olabilirsiniz. Sakinliğiniz ve liderlik özelliklerinizle hayatınızdaki kişiyi mutlu etmemeniz kaçınılmaz. Kimi zaman bu duruşunuz sizi soğuk biri gibi gösterebilir.

Şekil C: Karşınızdaki kişi için tam bir baş belası olmanız muhtemel. Çapkın ve şıpsevdi bir karaktere sahip olabilirsiniz. Aşık olduğunuzda bunu büyük bir tutkuyla yaşıyorsunuz ancak duygularınız adeta bir saman alevi gibi. Yanıp sönmesi anlık oluyor. Bu yapınız sizi güvenilmez biri olarak gösterebilir.

Böyle parmak mı olur demeyin misal Megan Fox:

Yorumlar

Tuğba 13-07-2015 18:53:20

Tam beni yansıtıyor

YORUM YAZ