Bar Refaeli Antalya'da podyuma çıktı

Özel hayatı ve Türkiye'ye dair açıklamalar yapan İsrailli manken, "Çok mutlu hissediyorum. Çünkü Türkiye'yi kendi ülkeme benzetiyorum." dedi.

İsrailli model Bar Refaeli, baş manken olarak podyuma çıktığı Antalya'da, Türk gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bar Refaeli Antalya'da podyuma çıktı

"Türkiye'yi kendi ülkeme benzetiyorum"

Türkiye'de olduğu için mutlu olduğunu dile getiren İsrailli manken, "Çok mutlu hissediyorum. Çünkü Türkiye'yi kendi ülkeme benzetiyorum." dedi.

Bar Refaeli Antalya'da podyuma çıktı

"Aile hayatım ve kariyerim iyi"

Gazetecilerin yeni yaşını kutladığı Refaeli, geride kalan yıllarını kısa bir şekilde değerlendirerek, "Umarım yaptığım şeyden duyduğum memnuniyet ve mutluluğum devam eder. Şu ana kadar aile hayatım ve kariyerim iyi gitti. Ve dengeli gitti. Umarım buna devam edebilirim, ruhsal olarak kendimi daha geliştirebilirim." şeklinde konuştu.

Bar Refaeli Antalya'da podyuma çıktı

"Yaşam tarzıma uyan bir noktadayım"

En büyük hayalini memnuniyet olarak açıklayan Refaeli, "Her şeyden memnun olmak. Bence insanı destekleyen, hayata tutunmasını sağlayan unsur memnuniyettir. En büyük hayalim memnuniyetimin artmasıdır. Mutluluğumun devam ettiği dönemdeyim. Bu dönemden de memnunum. Daha fazlasını isteyen biri değilim ama kariyerimin azaldığı bir dönemde olduğumu düşünmüyorum. Açıkçası yaşam tarzıma uyan bir noktadayım." diye konuştu.

Bar Refaeli Antalya'da podyuma çıktı

"Oyunculuğu denemek istedim"

2013 yılında oynadığı filme değinen İsrailli manken, "Film ile yeni bir kulvar açtığımı söyleyemem. Oyunculuğu denemek istedim. İstediğimin oyunculuk olmadığını anladım. Sonra da oyunculuk üzerine bir kariyer yapmak istemedim." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

YORUM YAZ