Bandana modasıyla tarzınızı yansıtın

Bu yaz bandanalarınızla çok dikkat çekeceksiniz..

Abone Ol 

Yazın tiril tiril elbiselerinizi giyin ve sağlarınıza bandanalarınızı takın, bütün gözler sizin üzerinizde olacak eminim. Şimdilerde çok moda olan özellikle gençlerde sıklıkla rastladığımız bandana modasını şimdi kendi tarzınıza uyarlama vakti geldi. 

Geçmişten günümüze modası hiç eskimeyen bandanalar, pek çok kişinin severek kullandığı bir aksesuar haline gelmiş bulunuyor. Doğru bağlama tekniği ve zarif desenlerde bağlanan şallar kombininiz tamamlıyor.

Renk renk elbiselerinizin üzerine kullanabileceğiniz desen desen şallar, bandanalarla kesinlikle göz dolduracaksınız. Hele birde küpelerinizi de takmışsanız değmesinler keyfinize.

Farklı bağlama stilleriyle kendi tarzınızı oluşturacağınız bağlama stillinden hangisi size hitap ediyor birlikte bakalım.

Klasik Bandana Bağlama

Yıllardır değişmeyen model olan klasik bağlama oldukça kolay, hem spor hem şık tarzıyla hiç şaşmıyor.

 

Fiyonk Bandana Bağlama

Size oldukça sevimli bir hava katan fiyonk bağlama, oldukça zarif duruşuyla dikkat çekiyor.

Afrika Model Bandana Bağlama

Benim de en sevdiklerim arasında olan Afrika modeli doğru kombinlediğiniz zaman şıklığınıza şıklık katarak göz dolduruyor.

   

At Kuyruğuna Bandana Bağlama

Kombinlerinizle uyumlu renklerde bandanalarınızı topuzunuza ya da topladığınız saçınıza iliştirirseniz harika bir görüntü yakalayabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu