20 yılda bir gerçekleşiyor: Jüpiter Satürn kavuşumuna hazır mısınız

Jüpiter ve Satürn’ün gökyüzünde 20 yılda bir kavuşacağı önemli bir döngü 21 Aralık’ta başlıyor. Önümüzdeki yeni yıllarımızı nasıl geçireceğimizi, global olarak nasıl bir sürecin bizleri beklediği ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, Jüpiter Satürn kavuşumun etkilerini değerlendirdi.

21 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

21 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 21 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları.

20 Ekim Salı günlük burç yorumları

20 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 20 Ekim Salı günlük burç yorumları.

Farkında olmanız gereken 6 yaygın besin eksikliği

Farkında olmanız gereken 6 yaygın besin eksikliği

Besinlerin eksiklikleri sağlığınızı çeşitli şekillerde etkileyebilir ve bazı besin eksikliği durumları uzun vadede ciddi sağlık problemlerine neden olabilir. Diyetisyen Serkan Sıtkı Şahin bilinmesi gereken yaygın besin eksikliklerini sıraladı.

19 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları

19 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları

19 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 19 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları.

18 Ekim Pazar günlük burç yorumları

18 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 18 Ekim Pazar günlük burç yorumları.

17 Ekim Cumartesi günlük burç yorumları

17 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 17 Ekim Cumartesi günlük burç yorumları.

16 Ekim Cuma günlük burç yorumları

16 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 16 Ekim Cuma günlük burç yorumları.

Menopoz dönemini iyi yönetmek elinizde

Kalıcı olarak adet döngüsünün durduğu menopoz dönemi zorlu geçebiliyor ancak doğru beslenme ve düzenli egzersiz ile bu dönemi iyi geçirmek mümkün.

16 Ekim Terazi Burcunda Yeniay

Genel olarak, güzellik, estetik, sanatsal aktiviteler, hak, adalet ve eşitlik gibi konuların göze çarptığı Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeniay'ın tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için anlattı.