Balık burcu erkeğini kendime nasıl aşık edebilirim

Balık burcu bir erkeğe kapıldıysanız ve onu kendime nasıl aşık ederim diye kara kara düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Hem hassas hem duygusal ve aynı zamanda sevecen balık erkeği nelerden mi hoşlanıyor başlayalım anlatmaya o halde..

Abone Ol 

Balık erkekleri hassas, duygusal ve sevecen olmalarının yanında sezgileri kuvvetli birer insan olmalarıyla da bilinirler. Bu nedenle balık erkekleri kendilerine saygı duyan ve hoşgörü sahibi sevecen kadınlardan etkilenirler. Kolay darılma kapasitesine sahiplerdir bu nedenle onları küstürmeyecek biriyle huzurlu bir ilişki arayışı içerisindedirler. Peki, balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? İşte balık burcu erkeğini etkilemenin yolları…

1) Yaratıcı Olun

Balık erkekleri son derece yaratıcı kişilerdir. Yaratıcı zihinlerini harekete geçirecek müze, konser, galeri gibi yerlere gitmeyi çok severler. Bu yüzden siz de yaratıcılığınızı gösterin, gittiğiniz yerler, yaptığınız aktiviteler… Buna bayılacaktır!

2) Fiziğinize Önem Verin

Fit bir fiziksel görünüş balıkları anında oltaya çeker!!! Model gibi görünmek zorunda değilsiniz. Formda kalarak ve vücut yapınızı güzel gösterecek kıyafetler tercih ederek onların gözlerini üzerinize çekmek için yeterli olacaktır.

Sevgili veya Flörtle Konuşulacak Konular - Cepkolik

3) Duyarlı Olun

Duyarlılık, Balık burcu erkekleri için çok önemli bir kriterdir. Balık erkekleri duyarlılığınızla ilgili diğer insanlara nasıl davrandığınıza dair daima notlar alırlar. Bu burçtan bir erkekle beraber olacaksanız, çevreye ve diğer insanların duygularına daha hassas yaklaşmayı öğrenmeniz gerekecektir.

4) Doğal Olun, Kendiniz Olun

Olduğunuz kişiye sadık kalın. Ne olursa olsun dürüst ve içten bir kişi olarak kendi tepki ve düşüncelerinizi belirtin. Balıklar sahteliğe tahammül edemezler. Sizi daima eksi ve artılarınızla olduğunuz kişi olarak görmek isterler.

5) Büyüleyici ve Kocaman Gülüşler

Balık erkeklerini büyülemek son derece basittir. ‘Kocaman, içten gülüşler’… Gülümsemeler adeta onların günlerini aydınlatıyor. Balık burcu bir erkeğin yanındayken gülmekten veya gülümsemekten korkmayın. Daima gülümseyen bir kadınla saatlerce muhabbet etmek isteyeceklerdir.

6) Flörtöz Olun

Bilmiyorsanız eğer kilit tavsiyenin ‘flörtleşmek’ olduğunu hemen not alın! Balıklar cesur flörtleşmelerden çok hoşlanırlar.

7) Bağımsız Kadın

Balık erkeklerinin çoğu işkolik insanlardır. Hedeflerine ulaşmak için çok çalışmayı severler. Bu nedenle bağımsızlık, kadınlarda çekici buldukları bir niteliktir. Balık erkekleri gerçekten kendi başlarına hayatta bir şeyler başarmaya çalışan kadınlardan çok etkilenirler. Çok yapışkan ve muhtaç biri olmayın.

8) Özgüven Sahibi Olun

Balık erkekleri neyi mi seksi buluyor? Evet, özgüven. Yüksek derecede özgüvenli kadınlar… Bağımsızlıkla bu özelliği birleştirin böylece Balık erkeğiniz size karşı koyamayacaktır.

9) Görgü Kurallarına Dikkat Edin

Balık erkekleri kaba, gürültülü ve çok fazla küfür eden insanlardan nefret ederler. Saygılı, zarif insanlar ve harika tavırlar onların çekici bulduğu şeylerdir. Bu sebeple kurdukları hayallere de saygı gösteren ve hatta ortak olan kadınlara aşık olurlar. Onlarlayken bir Kraliçeye yakışacak hareketler sergilemeniz gerekebilir.

Görgü kurallarına uymak, hem iş hem de toplumsal yaşantıda saygınlığı  artırıyor - Güncel yaşam haberleri – Sözcü

10) İltifat Edin

Balık erkekleri egolarının okşanmalarını isterler. Sizden, onların iyi yanlarını takdir etmenizi beklerler. Sığ ve yaygın olmayan iltifatlarla onlara duyduğunuz ilgiyi gösterin, böylece kalbini kazanmış olursunuz.

11) Çaba Gösterin

Balık erkekleri, sonucu başarısızlık da olsa karşısındaki kadının herhangi bir konuda çabaladığını görmek isteyecektir. Özellikle onlara karşı gösterdiğiniz çaba, onlar için ‘değer’ anlamına gelmektedir. Ve değer verdiğinizi gördüklerinde kalplerini size açacaklardır.

 

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu