Bahar Candan’ın görüntülerini kaydetti şantaj yaptı!

Abone Ol 

Skandallar kraliçesi Bahar Candan, “Sana marka yaratalım. Ünlülerle çalışırsın” vaadiyle kandırılarak yolda tanıştığı Alparslan adındaki şahısla otel odasına gitti. Candan, bir süre sonra odadan çıkmak istedi. Alparslan, “Seninle işim bitti” diyerek sinkaflı sözler söyledi ve Bahar Candan’ı odadan kovdu. Ünlü fenomen soluğu karakolda aldı. ‘Bana tuzak kurdu görüntülerimi kaydetmiş olabilir’ diyen Bahar Candan şikayetçi oldu.

Fenomen Bahar Candan 16 Kasım günü Beyoğlu’ndaki iş yerinden çıktıktan sonra Alparslan isimli şahısla tanıştı ve iddiaya göre Alparslan kadına, ‘Sana marka yaratalım. Benim ünlü arkadaşlarım var. Senin ünlülerle reklamlarını yaparız. Benim fabrikalarım var’ diyerek genç kadının numarasını aldı.

Ertesi gün Alparslan, Candan’ı arayarak ‘Akşama ünlü bir otelde parti var. Ben otelin süitinde kalıyorum. Muhakkak gel. Reklam yapmak için tam fırsatı’ dedi. Bahar Candan teklifi kabul etti ve aynı akşam otele gitti. Davet üzerine adamın kaldığı 619 numaralı odaya girdi. İddiaya göre odaya girdikten sonra durumdan rahatsız olan Bahar Candan, gitmek istedi. Alparslan ise, ‘Biraz daha kalalım’ diye ısrar etti. Bir süre sonra Alparslan, ‘Görüntülerini aldım. Şimdi S… g… Seni rezil edeceğim.’ Dedi.

Odadan çıkan Bahar Candan, soluğu karakolda aldı. Alparslan’ın kendisine tuzak kurduğunu, görüntülerini kaydettiğini ve şantaj yapmaya çalıştığını ileri süren Bahar Candan’ın soruşturmasının hala devam ettiği söyleniyor. Görüntülerde ne var bilmiyoruz ancak… Geçmiş olsun.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu