Melekler Şehri, dünyanın yalnızca insana ait olmadığını yeniden hatırlatıyor

Besleme bölgeleriyle birlikte her gün binlerce can dostumuzun yaşama tutunmasına yardım eden Melekler Şehri Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği, daha çok sayıda hayvana ulaşmak için tüm Türkiye’den destek bekliyor.

Berker Güven'den Miran bebeğe anlamlı destek

Nadir görülen bir hastalık olan SMA hastalarına bir destek de başarılı oyuncu Berker Güven’den geldi. Güben, Demet Evgar’ın, SMA hastası 19 Aylık Miran Duman’a yardım amacıyla sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayına katıldı.

Serenay Sarıkaya: Evde duracağına faydalı olsun

Önceki gün Bebek'teki bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülenen Serenay Sarıkaya, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Emre Kınay oyunun gelirini bağışlayacak

Emre Kınay oyunun gelirini bağışlayacak

Yönetmenliğini Emre Kınay’ın üstlendiği iki kişilik oyun Yüzleşme'nin gelirinin bir kısmı Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’ne bağışlanacak.

Ebru Gündeş: 21 yıl önce yeni bir hayata başladım

Ebru Gündeş: 21 yıl önce yeni bir hayata başladım

1999 yılında beyin kanaması geçiren Ebru Gündeş'in hastaneden çıktığı 17 Aralık günü, her yıl hayranları tarafından kutlanıyor. Bu yıl da mesajlar yağdı ve Gündeş için bağışlar yapıldı.

Bülent Ersoy'un kürk bağışı talebini ÇYDD reddetti

Bülent Ersoy'un kürklerini Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne bağışlayacağını söylemesinin ardından, ÇYDD açıklama yayınladı.

Tülin Şahin’den SMA hastalarına destek

Ünlü model ve sunucu Tülin Şahin, SMA hastası çocuklara gelir elde etmek için kızı Siena Leyla'nın kıyafetlerini bağışladı.

Nusret günlük cirosunu Lübnan’a bağışladı

İşletmeci Nusret Gökçe, Beyrut’ta meydana gelen patlamanın ardından Lübnan halkına destek olmak amacıyla bir yardım kampanyası başlattı.

Bergüzar Korel isyan etti: Çocuklar ölüyor

SMA hastası çocuklar için yeterince bağış yapılmadığına dikkat çeken Bergüzar Korel, "Kampanyalar o kadar yavaş ilerliyor ki, bu yavrular ölüyor." ifadelerini kullandı.

Sinem Kobal: Doğum günümü bağışladım

Oyuncu Sinem Kobal, sevenlerinden doğum gününde hediye yerine Kansersiz Yaşam Vakfı'na bağış yapmasını istedi.