Bülent Ersoy'un kürk bağışı talebini ÇYDD reddetti

Bülent Ersoy'un kürklerini Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne bağışlayacağını söylemesinin ardından, ÇYDD açıklama yayınladı.

Tülin Şahin’den SMA hastalarına destek

Ünlü model ve sunucu Tülin Şahin, SMA hastası çocuklara gelir elde etmek için kızı Siena Leyla'nın kıyafetlerini bağışladı.

Nusret günlük cirosunu Lübnan’a bağışladı

İşletmeci Nusret Gökçe, Beyrut’ta meydana gelen patlamanın ardından Lübnan halkına destek olmak amacıyla bir yardım kampanyası başlattı.

Bergüzar Korel isyan etti: Çocuklar ölüyor

Bergüzar Korel isyan etti: Çocuklar ölüyor

SMA hastası çocuklar için yeterince bağış yapılmadığına dikkat çeken Bergüzar Korel, "Kampanyalar o kadar yavaş ilerliyor ki, bu yavrular ölüyor." ifadelerini kullandı.

Sinem Kobal: Doğum günümü bağışladım

Sinem Kobal: Doğum günümü bağışladım

Oyuncu Sinem Kobal, sevenlerinden doğum gününde hediye yerine Kansersiz Yaşam Vakfı'na bağış yapmasını istedi.

Eda Ece'den doğum günü için anlamlı bağış

Doğum günü için hediye almak isteyenlere çağrıda bulunan Eda Ece’den takdir edilecek bir hamle geldi.

Jennifer Aniston’ın portresi açık artırmada

Friends dizisinde Rachel karakterine hayat veren Jennifer Aniston, çıplak poz verdiği portresini açık artırmada koronavirüs yardımı için satışa çıkaracak.

Sıradan bir yaşam sürmeyi seçen 5 ünlü

Dünyaca ünlü yıldızların mütevazi evlerde normal bir hayat yaşadıklarını, paralarını muhtaç insanlarla paylaştıklarını ve gösteriş yapmadıklarını görmek çok güzel bir duygu. İşte gösterişten uzak, sıradan bir yaşam sürmeyi seçen 5 ünlü.

Türk moda markalarından koronavirüsle mücadeleye destek

Türk moda devleri, koronavirüs salgını ile mücadelede sessiz kalmadı. İşte moda dünyasında yardım hareketinin öncüleri...

Harry Potter’dan koronavirüse destek

Tüm dünyada etkileri devam eden koronavirüs salgını İlgiltere’de de hayatı zorlaştırırken, Harry Potter’dan sağlık çalışanlarına destek geldi.