Babasının ismi yasak aşk iddialarıyla gündeme geldi! Cansu Tosun bakın ne cevap verdi…

Serenay Sarıkaya'nın annesi Umay Seyhan'ın, Cansu Tosun'un babası Kenan Tosun ile anılması gündem oldu, Tosun'a babasının yasak aşkı soruldu

Abone Ol 

Serenay Sarıkaya’nın annesi Umay Seyhan’ın, yakın komşu oldukları Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun ile anılması, yasak aşk yaşaması gündemde yankı uyandırdı. Objektiflere takılan Cansu Tosun’a babasının yasak aşkı hakkında sorular sorulunca Tosun gerilerek, ” Bu mesleği ben seçtim, bana benimle ilgili sorular sorabilirsiniz” dedi.

Ünlü oyuncu Cansu Tosun’un evli babası Kenan Tosun ile Serenay Sarıkaya’nın annesi Umay Seyhan yasak aşk yaşamaya başladı. Umay Seyhan ve Kenan Tosun’un komşu olduğu ve ailecek görüştükleri ortaya çıkarken, Umay Seyhan ile Tosun’un eşinin samimi arkadaş oldukları öğrenildi.

Gündeme bomba gibi düşen yasak aşk, objektiflere yansıyan Cansu Tosun’a da soruldu. Cansu Tosun ise olayla ilgili açıklama yapmayı tercih etmedi.

Oyuncu Cansu Tosun’la karşılaşan muhabirler babasının yaşadığı yasak aşk hakkında ünlü oyuncuya sorular sordu.

Sorular karşısında gerilen Cansu Tosun, “Bu mesleği ben seçtim, bana benimle ilgili sorular sorabilirsiniz” şeklinde açıklama yaparak konu hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

Cansu Tosun’un annesi Serpil Tosun da yaşanan olay üzerine yaptığı açıklamada yasak aşkla ilgili iddiaların doğru olduğunu ifade etmişti. Serpil Tosun, “Her şey doğru, konuşacak bir şey yok. Onları Allah’a havale ediyorum.” şeklinde ifadeler kullanmıştı.

Kızı Serenay Sarıkaya’ya her fırsatta verdiği destekle gündeme gelen Umay Seyhan’ın bir erkek arkadaşıyla samimi şekilde gülerek yürüyüş yaptığı objektiflere yansımıştı. Umay Seyhan’ın beraber görüntülendiği erkek arkadaşının oyuncu Cansu Tosun’un evli babası Kenan Tosun olduğu ortaya çıkmıştı. Tosun ve Seyhan’nın yasak aşk yaşadığı öne sürülürken tarafların komşu ve yakın arkadaş oldukları öğrenildi.

Başa dön tuşu