Ayşe Hatun Önal New York Fashion Week’e damga vurdu

Ünlü şarkıcı Ayşe Hatun Önal, baş manken olarak çıktığı podyumda kusursuz fiziği ve güzelliğiyle herkesi kendine hayran bıraktı.

Los Angeles'ta açtığı shoowroom ardından New York'ta shoowroom açmayı planlayan Türk asıllı Azeri ünlü modacı Rufat İsmayıl, New York Fashion Week'te yer aldı.

Beyonce, Ashanti, Lil Kim gibi dünyaca ünlü yıldızların tasarımcısı olan modacı Rufat İsmayil'in New York Fashion Week'te gerçekleştirdiği "Afffair Khari Bulbul Flower” adını verdiği koleksiyonunun tanıtım defilesinde ünlü şarkıcı Ayşe Hatun Önal kural bozarak baş manken olarak podyuma çıktı. Ünlü isim kusursuz fiziği ve güzelliğiyle herkesi kendine hayran bıraktı.

Taş işlemeler ön planda

Modacı Rufat İsmayil'in New York Fashion Week defilesinde ünlü top model Günay Musayeva'da 3.ncü kez podyuma çıkarak fit fiziğiyle ilgi çekti. Mor, lila, pembe, kavuniçi, beyaz ağırlıklı "Afffair Khari Bulbul Flower” koleksiyonunun tümünde Türk kumaşları kullanıldı. Tasarımlara el işçiliğiyle işlenen 15.000 adet yarı değerli taş ve swarovski koleksiyonun güçlülüğünü ortaya koyan başka bir göz alıcı detay olarak ortaya çıktı. Kostümlerde Kahari Bülbül çiçeği elbiselerin üzerindeki motiflere yansırken ayakkabılarda ve saç tasarımlarında kullanılması dinamik bir tarza öncülük yaptı. Taş işlemeli eldivenler ilgi çekici tamamlayıcı aksesuar olarak kullanıldı.

Yorumlar

YORUM YAZ