Kerem Bursin ile Serenay Sarıkaya ayrılığı için sürpriz iddia

Yaklaşık bir yıldır Hande Erçel ile aşk yaşayan Kerem Bursin'in, Serenay Sarıkaya ile neden ayrıldığı ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Melisa Döngel'den ayrılık açıklaması: Arkadaşlığımız baki

Önceki gün Bebek'te görüntülenen Melisa Döngel, yaklaşık dört ay aşk yaşadığı iş insanı Deniz Şahin ile ayrılık sebebini açıkladı.

Gökhan Alkan’dan ayrılık iddialarına yanıt

Oyuncu çift Nesrin Cavadzade ile bir tartışma sonrasında ayrıldığı iddia edilen Gökhan Alkan, çıkan haberlerin ardından manidar bir paylaşımda bulundu.

Bensu Soral: Evliliğimiz hassas bir süreçte

Bensu Soral: Evliliğimiz hassas bir süreçte

Bensu Soral: Evliliğimiz hassas bir süreçte

İlayda Alişan'dan ilk ayrılık açıklaması

İlayda Alişan'dan ilk ayrılık açıklaması

Yaz başında Bodrum'da belgelenen oyuncu sevgililer Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan’ın sessiz sedasız ayrılığının ayrıntıları…

Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu ayrıldı

Yaklaşık 3 aydır aşk yaşayan Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu, ayrılık haberini sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı

Hamile olduğunu açıklayan ardından da bebeğini düşüren Şeyma Subaşı, ayrılığı Instagram hesabındaki fotoğrafları kaldırarak duyurdu.

Berrak Tüzünataç'ın ayrılık sessizliği

Önceki gün Arnavutköy'de objektiflere yansıyan Berrak Tüzünataç, gazetecilerin Uraz Kaygılaroğlu ile ayrılık sorularını yanıtsız bıraktı.

Aslı Enver'den dikkat çeken Murat Boz hamlesi

Eski sevgilisi Murat Boz'un fan sayfasını takibe alan ünlü oyuncu Aslı Enver'in bu hareketi sosyal medya kullanıcıları tarafından "Aslı, Murat'ı stalklıyor" yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Demet Şener'in eski eşi Cenk Küpeli'den aşk acısı paylaşımı

12 Ocak'ta Demet Şener ile ani bir şekilde boşanan Cenk Küpeli, dün İstanbul’da tek başına fotoğrafını paylaşarak düştüğü notla aşk acısını çektiğini ima etti.