Çağrı Atakan: Dostça ve arkadaşça bitti

Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen oyuncu Çağrı Atakan, yaklaşık dört aydır birlikte olduğu Eda Taşpınar'la yollarını ayırdığını söyledi.

14 Aralık Yay Burcunda Güneş Tutulması: Duygusal enerjiler ön planda

14 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan yılın son Güneş tutulmasının etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Hadise'den ayrılık açıklaması

Hadise, Instagram'dan yayınladığı açıklamayla Kaan Yıldırım'dan ayrıldığını duyurdu.

Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı

Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı

Koronavirüs nedeniyle önce evlerini ayıran Hadise - Kaan Yıldırım çiftinin, ilişkilerine de son verdiği iddia edildi.

Sıla, Hazer Amani ile oturduğu evi terk etti

Sıla, Hazer Amani ile oturduğu evi terk etti

Bir süredir boşanacakları konuşulan Sıla ve Hazer Amani cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Sıla, Hazer Amani ile oturduğu evi terk etti.

Birce Akalay - Fasih Saylan aşkı bitti

Yaklaşık 9 aydır birlikte olan ünlü oyuncu Birce Akalay ile Fasih Saylan çifti yaşadıkları anlaşmazlıklar nedeniyle ilişkisini noktaladı.

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı yine ayrıldı

9 ay süren evliliklerinin ardından boşanan ve daha sonra tekrar aşk yaşamaya başlayan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı çifti, tekrar ayrılık kararı aldı.

Nafaka çeşitleri ve uygulama koşulları

Av. Burak Turan, son zamanlarda sık sık gündemde yer alan nafaka çeşitleri hakkında bilgi vererek, uygulama koşullarını anlattı.

Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın çiftinden ayrılmadık pozu

Marmaris tatili sonrası ayrıldıkları iddia edilen Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın el ele poz vererek çıkan haberlere son noktayı koydu.

İrem Derici - Lider Şahin atışması büyüyor

2016'da bir süre aşk yaşadıktan sonra yollarını ayıran İrem Derici - Lider Şahin ikilisi, Şahin'in bugün verdiği röportajdan sonra sosyal medyadan birbirlerine göndermelerde bulundu.