Aybüke Pusat gazetecilere isyan etti

Sevgilisinin dizi çekimleri nedeniyle kız arkadaşlarıyla tatile çıkan Aybüke Pusat, görüntü almak isteyen gazetecilere isyan etti.

Kendisi gibi oyuncu olan Furkan Andıç ile aşk yaşayan Aybüke Pusat, önceki gün Akyarlar'da görüntülendi. Bodrum'da arkadaşlarıyla tatil yapan ünlü oyuncu, denize girip serinledi, ardından köpeğini suya sokarak keyifli vakit geçirdi.

"Silin istemiyorum”

Denizden çıktığında plajdaki insanlar, Aybüke Pusat'ı "Gazeteciler var" diye uyardı. Çılgına dönen Aybüke Pusat, gazetecilerin yanına gelip, "Halk plajındayız çekemezsiniz. Kaybedin o görüntüleri, hadi bekliyorum. Silin istemiyorum” sözleriyle habercilere veryansın etti.

"Böyle görüntü olmaz”

Aybüke Pusat, "Böyle görüntü olmaz. Kalabalığın içinde fotoğraflarım çıkamaz. Hele ki pandemi döneminde böyle kalabalığa girmiş gibi görünmem hiç hoş değil” diyerek, görüntülerin silinmesi için ısrarcı oldu. 25 yaşındaki oyuncu, menajeriyle birlikte habercilerin görüntüleri silmesi yönünde ikna konuşmaları yaptı.

"Tek başıma poz vereyim”

Gazetecilere "Görüntüleri silin, ileride bir yerde tek başıma poz vereyim" diyen Pusat, "Silemeyiz" cevabını alınca çılgına döndü. Pusat, "Siz röntgencisiniz. Zaten yeni poz versem de eskisini silmeyecekler. Bunlara güven olmaz” diyerek söylendi.

Yorumlar

YORUM YAZ