Ayaklarınızdaki çatlaklara aspirinle veda edin

Ayaklarınızdaki çatlak ve nasırlardan kurtulup yumuşacık ayaklara sahip olmak için bir de aspirini deneyin.

Ev yapımı ayak maskeleri ve banyoları

Evinizde doğal malzemelerle hazırlayabileceğiniz bu ayak maskelerinin rahatlatıcı etkisiyle ayaklarınızın tüm yorgunluğunu alın.

Ayakkabı seçiminde nelere dikkat etmeli

Ayak sağlığı için son derece önem taşıyan ayak bakımı ve ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gerekenler...

Ayak nasırına karşı bitkisel çözüm

Ayak nasırına karşı bitkisel çözüm

Yanlış ayakkabı kullanımı, uzun süre ayakta kalmak gibi problemlerin yol açtığı ayak nasırından kurtulmak için bitkisel çözüm ve nasır oluşumunu önleme yolları...

Topuk çatlağına ballı çözüm

Topuk çatlağına ballı çözüm

Hem size acı veren hem de kötü bir görünüme sebep olan topuk çatlaklarına karşı bu ballı tarifi evde kolayca uygulayabilirsiniz.

Ayak mantarından kına ile kurtulun

Ayakta kızarma ve kuruma gibi belirtilerle ortaya çıkan ayak mantarına karşı cilde oldukça faydalı olan kınayı kullanabilirsiniz. Nasıl mı?

Kış aylarında ayak bakımı için 5 öneri

Özellikle ayaklara kış aylarında bakım yapmayı ihmal etmemek gerekiyor. Siz de yumuşacık ve bakımlı ayaklara sahip olmak istiyorsanız bu pratik önerileri mutlaka uygulamalısınız.

Batık tırnak tedavisinde kesin çözüm

Kişinin yaşam kalitesini düşüren batık tırnak tedavisinde tırnağın bütün olarak çekilmesi yanlış bir yöntem olup, kesin ve sağlıklı çözümü batığı yaratan kök kısmıyla çıkarılmasıdır.

Evde ayak bakımı nasıl yapılır

Düzenli bir şekilde pedikür yaptırmak ayaklarınızı şımartmanın en kolay yolu ancak evde de takip edebileceğiniz doğal bakım ritüellerini uygulayabilirsiniz.

Ayak nasırlarınızdan kurtulun

Birçok sebepten dolayı ortaya çıkabilen nasırlar, bu problemi çekenler için ciddi bir sıkıntıdır. Ancak birkaç yöntem sayesinde siz de nasır sorununuzdan kolayca kurtulabilirsiniz.