Çocuklarda güneş çarpması belirtileri ve tedavisi

Yaz sıcaklarının artmasıyla birlikte özelliklerle çocuklarda güneş çarpması riskinin arttığını söyleyen Yrd. Doç. Dr. Burçin Şanlıdağ, güneş çarpması belirtileri ve korunma yolları ile ilgili bilgi verdi.

Havuzlarda enfeksiyonlardan korunmak için tavsiyeler

Koronavirüs salgını nedeniyle açık havuzların tercih edilmesi gerektiğini belirten Prof. Dr. Emine Sönmez, havuzlarda bulaşabilecek hastalıklardan korunmak için tavsiyelerde bulundu.

5 Haziran 2020 Yay burcunda Ay tutulması

5 Haziran 2020'de meydana gelecek olan Yay burcunda Ay tutulması, özellikle duygusal etkileri beraberinde getiriyor. Astrolog Ceylin Çelebi, KadınveKadın takipçilerine özel 5 Haziran 2020 Yay burcunda Ay tutulmasının etkilerini değerlendirdi.

Çocuklarda 'Kawasaki' hastalığı artış gösterdi

Çocuklarda 'Kawasaki' hastalığı artış gösterdi

Avrupa’da çocuklarda ölümcül sonuçlara yol açabilen Kawasaki hastalığının artış gösterdiğini belirten Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Alper Özkılıç, Kawasaki sendromunun belirtileri ve tedavisi hakkında önemli bilgiler verdi.

Lens kullanırken gözleri virüsten korumanın 10 yolu

Lens kullanırken gözleri virüsten korumanın 10 yolu

Virüslerin vücuda en kolay giriş yapabildiği yerlerden birinin gözler olduğuna dikkat çeken Göz Hastalıkları ve Sağlığı Uzmanı Opr. Dr. Şehvar Nefesoğlu, lens kullananların alması gereken önlemleri sıraladı.

Koronavirüsün nadir görülen belirtileri yanıltıyor

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı Antony, salgının başlangıç noktası Çin’de gerçekleştirilen klinik çalışmalardan yola çıkarak koronavirüsün nadir görülen belirtilerini derledi.

Koronavirüse yakalanan Demet Sağıroğlu sağlığına kavuştu

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalandığını açıklayan Demet Sağıroğlu, sosyal medya hesabından sağlığına kavuştuğunu açıkladı.

Alexina Graham: Korkuyordum ve acı içindeydim

Victora’s Secret’ın güzel modeli Alexina Graham, koronavirüse yakalandıktan sonra yaşadıklarını anlattı.

Rachel Matthews korona virüsüne yakalandı

Batwoman ve Frozen 2 filmlerindeki başarılı oyunculuğuyla hafızalara kazınan Rachel Matthews, corona virüsü testi yaptırdığını ve sonucun pozitif çıktığını duyurarak hayranlarını oldukça üzdü.

Olga Kurylenko: Ateşler içinde yanıyorum

Koronavirüsü testi pozitif çıkan Olga Kurylenko, yaşadıklarını sosyal medyadan yaptığı paylaşımla açıkladı.