Ata Demirer adeta iğne ipliğe döndü! ’22 kilo verdim’ dedi ve sırrını açıkladı…

Son olarak Bursa Bülbülü filminde başrolü oynayan ünlü oyuncu Ata Demirer, değişimiyle görenleri şaşırttı. Ünlü ismin resmen eridiği ve eski halinden eser kalmadığı görüldü. 

Abone Ol 

6 Temmuz 1972, Bursa doğumlu ünlü oyuncu Ata Demirer, son haliyle görenleri şaşırttı. Ünlü isim, Disney Plus’Ta yayınlanan Bursa Bülbülü filminde başrolde yer alarak adından bahsettirmişti. Demirer, son olarak katıldığı canlı yayında 22 kilo verdiğini açıkladı.

Ata Demirer’in son hali görenleri şaşırttı!

Uzun süredir Çanakkale’de yaşayan ünlü isim, yakın bir arkadaşıyla poz vererek sosyal medyada takipçileri için yayınladı. Demirer verdiği kilolar sonrası incecik bir görünüme kavuştu ve adeta iğne ipliğe döndü. Oyuncunun son halini gören sevenleri şaşkınlığını gizleyemedi. Demirer’in neden ve nasıl kilo verdiği de merak edilen konulardan biri oldu.

“22 kilo verdim” diyerek sırrını açıkladı…

Ünlü isim, geçtiğimiz haftalarda Fatih Altaylı’nın programına konuk oldu. 22 kilo verdiğini açıklayan isim kilo verme formülünü de canlı yayında duyurdu. Beslenmenin yanı sıra spora oldukça ilgi gösterdiğini söyleyen Demirer “Öğlen ve akşam karbonhidrat tüketmedim. Direkt et, balık yani proteinle beslendim.” dedi.

“Sabahları 45 dakika yürüyorum”

Sabahları 45 dakika yürüdüğünü söyleyen ünlü isim “Meğer glutenle ilgili sorunum varmış demek ki.” ifadelerini kullandı.

Fazla kilolarından bu yöntemle kurtulan ismin son halini görenler Demirer için “İğne ipliğe dönmüş” yorumunu yaptı.

İşte Ata Demirer’in çok konuşulan son hali…

Başa dön tuşu