Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay: Sürprizlere hazır olun

11 Mayıs 2021 Salı günü Boğa burcunun 21 derecesinde yaşayacağımız ve sürpriz değişikliklerle birlikte gelecek olan Boğa Burcunda Uranüsyen Yeniay'ın tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

8 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları

8 Mayıs günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 8 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları.

Astrolog Nazan Gönültaş ile Okült Astroloji üzerine konuştuk

Astrolojiyi hayatımızın büyük bir kısmında kullanıyoruz. Peki, Okült astrolojiyi biliyor musunuz? Okült Astrolog Nazan Gönültaş ile Okült astroloji hakkında merak edilenleri ve yıldızların koronavirüs süreci hakkında işaretlerini konuştuk.

Merkür İkizler burcunda

Merkür İkizler burcunda

Bugün itibarıyla kizler burcuna geçiş yapacak olan ve İkizler burcunun doğal yöneticisi konumunda olan Merkür'ün bu seyahatinin tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

1 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları

1 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları

1 Mayıs günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 1 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları.

Plüton Retro harekete geçti

Tam 5 ay sürecek olan Plüton'un Retro hareketinin tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay

27 Nisan 2021 tarihinde Akrep burcunun 7 derecesinde meydana gelecek olan Uranüsyen Dolunay'ın tüm burçlara ve yükselen burçlara etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

24 Nisan Cumartesi günlük burç yorumları

24 Nisan günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 24 Nisan Cumartesi günlük burç yorumları.

Merkür Boğa burcunda

Dün itibarıyla Boğa burcuna geçiş yapan Merkür'ün bu seyahatinin tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

17 Nisan Cumartesi günlük burç yorumları

17 Nisan günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 17 Nisan Cumartesi günlük burç yorumları.