Astrolog Nazan Gönültaş ile Okült Astroloji üzerine konuştuk

Astrolojiyi hayatımızın büyük bir kısmında kullanıyoruz. Peki, Okült astrolojiyi biliyor musunuz? Okült Astrolog Nazan Gönültaş ile Okült astroloji hakkında merak edilenleri ve yıldızların koronavirüs süreci hakkında işaretlerini konuştuk.

Merkür Kova Burcuna Geçti: Fikirlerimizde ısrarcı davranabiliriz

Dün itibarıyla Kova burcuna geçiş yapan tanrıların habercisi olarak bilinen Merkür’ün bu seyahatinin tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

Astroloji Dosyası: 2021 yılında bizi neler bekliyor

2021 yılının önemli ve kritik olaylarını, gökyüzü hareketlerinin dünya ve Türkiye üzerinde etkilerini Uzman Astrolog Özlem Recep anlatıyor.

Güneş Yay burcuna geçiyor

Güneş Yay burcuna geçiyor

21 Aralık 2020 tarihine kadar sürecek Güneş’in Yay burucundaki hareketinin üzerimizdeki etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Güneş Akrep burcunda

Güneş Akrep burcunda

21 Kasım 2020 tarihine kadar sürecek Güneş’in Akrep burucundaki hareketinin üzerimizdeki etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Merkür Cazimi yaklaştı: İlişkilerimizi kurtarma zamanı

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, zihnimizde olan ve bizleri zorlayan konuları sıfırlamak ve yenilenme ihtiyacı içerisine gireceğimiz bu tarihte caziminin etkileri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

20 yılda bir gerçekleşiyor: Jüpiter Satürn kavuşumuna hazır mısınız

Jüpiter ve Satürn’ün gökyüzünde 20 yılda bir kavuşacağı önemli bir döngü 21 Aralık’ta başlıyor. Önümüzdeki yeni yıllarımızı nasıl geçireceğimizi, global olarak nasıl bir sürecin bizleri beklediği ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, Jüpiter Satürn kavuşumun etkilerini değerlendirdi.

Koç Burcunda Dolunay: Duygusal adımlar ön planda

2 Ekim tarihinde saat 00:05’te Koç burcunun 9 derecesinde meydana gelecek olan Dolunay'ın etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Mars retrosunun burçlar üzerindeki etkileri

Mars’ın 10 Eylül itibari ile başlayan ve 14 Kasım’a kadar devam edecek Koç burcundaki retro hareketinin etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçilerine özel değerlendirdi...

Yeni başlangıçlar: Aslan burcunda Yeniay

19 Ağustos'ta meydana gelecek olan Aslan burcunda Yeniay; yeni başlangıçları, kişisel hırsları ve riskleri de beraberinde getiriyor. Astrolog Ceylin Çelebi, Aslan burcunda Yeniay'ı Kadın ve Kadın takipçileri için yorumladı...