Aslıhan Doğan Turan’dan üçüncü çocuk açıklaması

Abone Ol 

2019 yılında nikah masasına oturan Aslıhan Doğan ile Arda Turan çifti, oğulları Hamza Arda’yı aynı yıl ekim ayında, Asil Aslan’ı ise 2020'de kucaklarına aldı. Her defasında 4 çocuk isteğini dile getiren Aslıhan Doğan Turan, yine dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Kız istiyoruz

Fezi Altun ve Seçkin Süngüç’un sorularını yanıtlayan Turan, yeniden çocuk sahibi olmak istediğini söyledi. İki oğlu olan Turan, “Kız istiyoruz. Sadece benim istememle olmuyor tabii, Arda da istiyor.” diye konuştu.

Aslıhan Doğan Turan’dan üçüncü çocuk açıklaması #1

 

Benim arkamdan yediriyorlar

Çocuklarının her şeyin üstünde olduğunu söyleyen Turan, annesi ve kayınvalidesinin torunları için adeta delirdiğini anlattı. Turan, “Benim arkamdan yediriyorlar. Cumartesileri bizim Bayrampaşa günlerimiz, kayınvalidemlere gidiyoruz yemek için. Eski jenerasyon çocukları patlayana kadar yedirmek istiyor.” dedi.

Aslıhan Doğan Turan’dan üçüncü çocuk açıklaması #2

Kalabalık aile yaşamını seviyoruz

Geçtiğimiz günlerde kendi YouTube kanalında kocası Arda Turan’ı ağırlayan Aslıhan Doğan, “Günümüzde evlilikler zor. İnsanlar en ufak olayda hemen boşanıyorlar. Biz de arada bir tartışıyoruz. Bu küçük kavgalar, ilişkiyi dinamik tutuyor bence.” dedi. Galatasaraylı futbolcu Arda Turan ise “Bizim şansımız; eğlenceli bir çift olmamız. Birbirimize hâlâ aşığız. Saygılı ve hoşgörülüyüz. Kalabalık aile yaşamını seviyoruz.” diye konuştu.

Aslıhan Doğan Turan’dan üçüncü çocuk açıklaması #3

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu