Aşkı temsil eden Venüs Aslan burcunda

Astrolog Ceylin Çelebi, 6 Eylül’de Aslan burcuna geçişini yapan ve 2 Ekim’e kadar orada kalacak olan Venüs’ün burçlar üzerindeki etkilerini yorumladı.

Bu süreçte daha sıcak ilişkiler kuracağız. Kendimizi değerli hissetmek isteyeceğiz. Aşkımızı daha yoğun yaşayacağız. Hayattan zevk almaya çalışırız. Venüs Aslan'da hayat dolu olmayı anlatır. Kişisel haritalarımızda çok aksi bir durum söz konusu değilse bu transiti Aslan'ın haritamızda bulunduğu hayat alanlarında deneyimleriz. Yani Aslan hangi hayat alanımızdaysa o alanda cömert, sevgi dolu bir tutum sergileyeceğiz. Yükselen burcunu bilenler için tek tek hangi alanlarda hissedeceklerini yazacağım.

Sevgide gösteriş zamanı

Venüs aynı zamanda müziği, sanatı, değerli eşyaları, güzellikle ilgili bakım malzemelerini anlatır. Dolayısıyla daha güzel görünmek için pahalı malzemeler kullanmak isteyeceğiz, pahalı parfümler sıkmak, saatin en kalitesini kullanmak, takının en değerlisini takmak isteyeceğiz. Sanata önem vereceğiz. Sevdiğimize daha çok değer vereceğiz. Onu pahalı hediyeler alarak şımartmak isteyeceğiz. Peki, Venüs Aslan bizleri nasıl etkileyecek? Hangi alanlarda daha çok sevgimizi göstermek isteyecek, daha sıcak ilişkiler kuracağız? Kime karşı daha cömert olacağız? Nerelerde değişiklik yapmak isteyeceğiz? Özellikle yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

Koç: Çocuklar, aşk hayatı, hobiler

Boğa: Aile, yuva, baba

İkizler: Kardeşler, yakın çevre, eğitim, kısa seyahatler

Yengeç: Para, maddi imkanlar, öz değer duygusu

Aslan: Fiziksel görüntü, sağlık, kişilik

Başak: Bilinçaltı, gizli kalmış konular, gizli aktiviteler

Terazi: Sosyal çevre, arkadaşlar, işten elde edilen kazançlar

Akrep: Sosyal statü, toplum önündeki duruşu, iş, kariyer

Yay: Yabancılar ile ilgili işler, uzun seyahatler, yüksek öğretim, eşin akrabaları

Oğlak: Eşten, başkasından gelen kazanç, miras konuları

Kova: Eş, ortak, mücadele

Balık: Çalışma koşulları, kişinin altında çalışanlar, evcil hayvanlar

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ