Coşkun Sabah'tan ihanet itirafı: Hülya Avşar beni Tanju Çolak'la aldattı

Bir dönemin en bomba aşkı olan Coşkun Sabah-Hülya Avşar aşkı, ihanet söylemleriyle yeniden gündeme geldi. Coşkun Sabah, katıldığı bir TV programında yıllar sonra yaptığı ihanet itirafıyla olay oldu. Sabah, "Hülya beni Tanju Çolak'la aldattı' dedi.

Serdar Ortaç: Azerbaycan için gerekirse askere giderim

Önceki akşam sevgilisi Seçil Gür’le Etiler’de görüntülenen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Azerbaycan'a karşı destek mesajları verdi.

Derya Uluğ şehitlerimiz için şarkı yazdı

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ ile Asil Gök, İdlib'de meydana gelen saldırı sonrası şehit olan askerlerimiz için şarkı yazdıkları şarkıyı, "Elden bir şey gelmiyor biz de acımızı yazarak paylaşabiliyoruz" notuyla paylaştı.

Can Yaman askere gidiyor

Can Yaman askere gidiyor

Ünlü oyuncu Can Yaman, ocak ayında askere gideceğini açıkladı.

Rihanna 'komando' oldu

Rihanna 'komando' oldu

Farklı ve kendine has giyim tarzıyla adından söz ettirmeyi başaran Rihanna, New York'ta yine ilginç bir görüntüyle karşımıza çıktı.

Derya Uluğ asker yolu bekliyor

Şarkıcı Derya Uluğ, sevgilisini askere yolladı.

Nisan ayının en çok konuşulan dizileri

Televizyon ekranları birbirinden heyecanlı dizilerle ekran yarışını sürdürürken, reyting rekabeti de kıyasıya devam etti.

“Bordo Bereliler 2: Afrin” filminin afişi yayınlandı

Senaryo aşamasının ve ön çalışmalarının temmuz ayında tamamlanan, çekimlerine ise geçtiğimiz aralık ayında başlanan “Bordo Bereliler 2: Afrin” filminin merakla beklenen afişi yayınlandı.

Nikola Tesla kimdir

Elektriğe duyduğu müthiş tutku ile çağın ötesini gören mükemmel beyne sahip bilim adamı, Nikola Tesla’nın hayat hikayesidir.

Emel Müftüoğlu: Dertlerimizden utanalım

Şarkıcı Emel Müftüoğlu’ndan gelen Mehmetçik paylaşımı duygulandırdı.