Sarp Levendoğlu ile Naz Çağla Irmak ilk kez görüntülendi

Geçtiğimiz hafta aşklarını ilan eden Naz Çağla Irmak-Sarp Levendoğlu çifti, ilk kez 'Amacı Olmayan Grup' filminin galasında birlikte objektiflere yansıdı.

Çağla Şıkel'den sürpriz Kaan Yıldırım açıklaması

Ünlü manken Çağla Şıkel'in, oyuncu Kaan Yıldırım ile yeni bir aşka yelken açtığı öne sürülmüştü. Sürpriz iddia sonrası Şıkel'den bir açıklama daha geldi.

Hadise ile Mehmet Dinçerler kameralardan kaçamadı

Önceki akşam İstinye'de objektiflere yansıyan Hadise-Mehmet Dinçerler çifti, görüntü vermemeye çalışırken soluğu Beşiktaş'ta bulunan lüks bir otelde aldı.

Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz ilk kez görüntülendi

Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz ilk kez görüntülendi

Aşklarını sosyal medyada itiraf eden Cemre Baysel-Aytaç Şaşmaz çifti, önceki gün Ulus'ta baş başa akşam yemeği yedi.

Demet Şener ile Tolga Arman ilk kez görüntülendi

Demet Şener ile Tolga Arman ilk kez görüntülendi

Önceki akşam yeni sevgilisi Tolga Arman ile Etiler'deki bir restoran çıkışında görüntülenen Demet Şener, gazetecilerin sorularına cevap vermedi.

Tuba Büyüküstün ile Murat Boz aşk dedikoduları alevlendi

Netflix'in yeni dizisi 'Another Self'te birlikte ekrana çıkmaya hazırlanan Tuba Büyüküstün ile Murat Boz, önceki akşam rol arkadaşlarıyla Alaçatı'da buluştu.

Didem Soydan ve Burak Deniz'den aşk pozu

Son dönemde haklarında sık sık ayrılık iddiaları çıkan Didem Soydan ile Burak Deniz, paylaştıkları fotoğrafla dedikodulara noktayı koydu.

6 çiftten 1'i yalnızlık hissi yaşıyor

İlişkilerde ortaya çıkan yalnızlık hissinin iyi yönetilmesi gerektiğini belirten uzmanlar, “Her altı çiftten bir tanesinde yalnızlık hissi olduğu istatistiklerde görülmektedir. Bu his yönetilmediği zaman da ilişkiye zarar verecek hale gelebiliyor.” uyarısında bulunuyor.

Yengeç Burcunda Yeniay: Evlilik konuları ön planda

10 Temmuz 2021'de meydana gelen Yengeç burcunda yeniay, yuva kurma ve evlenme ile ilgili temaları ile ön plana çıkıyor. Astrolog Ceylin Çelebi, Yengeç burcunda yeniayın burçlara ve yükselen burçlara tüm etkilerini değerlendirdi.

Didem Soydan ile Burak Deniz ayrıldı

Bir süredir aşk yaşayan Didem Soydan ile Burak Deniz çiftinin ayrıldığı iddia edildi. İkili birlikte çekildikleri kareleri sosyal medya hesaplarından sildi.