Gençlik aşısı hakkında bilmedikleriniz

Cilt yenileyici bir işlem olarak bilinen ve son yıllarda adını sıkça duyduğumuz gençlik aşısı hakkında merak ettiklerinizi sizler için sıraladık…

Çocukları gripten korunmanın en etkili yolu aşılama

Çocuklarda belirli yaş ve hastalık gruplarında risk taşıyan gribal enfeksiyonlarına karşı toplum bağışıklığını sağlamanın tek yolu aşı olmaktan geçiyor.

Gebeler ve emziren anneler için koronavirüs aşısı tavsiyesi

Koronavirüse yakalanan anne ve anne adaylarıyla ilgili acı haberler gelirken Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Yıldız Ayhan Tunçay, anne adaylarına aşı çağrısında bulundu.

Aşıyla önlenebilen tek kanser: Rahim ağzı kanseri

Aşıyla önlenebilen tek kanser: Rahim ağzı kanseri

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Aşkın Doğan, rahim ağzı (serviks) kanserlerinden aşıyla korunmanın mümkün olduğunu hatırlatarak kız çocuğu sahibi anne babalara seslendi.

Kalp ameliyatı olmadan önce Covid-19 aşıları tamamlanmalı

Kalp ameliyatı olmadan önce Covid-19 aşıları tamamlanmalı

Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Güden, pandemi döneminde kalp ameliyatlarında dikkat edilen hususlara dikkat çekti.

Uzmanından çocuklara grip aşısı önerisi

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu, geçen yıla oranla bu yıl daha çok görülen soğuk algınlığı için uyarılarda bulundu.

Bergüzar Korel: İkinci dozumu da oldum

Üçüncü kez annelik heyecanı yaşayan oyuncu Bergüzar Korel, koronavirüs salgınına karşı ikinci doz aşısını yaptırdı.

Anne adaylarına gribal enfeksiyon uyarısı

Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Hakan Çoksüer, hamilelik döneminde anne adaylarının yakalandığı gribal enfeksiyonlara karşı uyardı.

Aşı kısırlığa neden olur mu?

Star yazarı Esra Elönü'nün sorularını cevaplayan Prof. Dr. Vefik Arıca, toplumda merak edilen 'Aşı kısırlığa neden olur mu?' sorusuna, 'Aşının kısırlık yapmadığına dair bilimsel bir veri var.' şeklinde cevap verdi.

Aşı zorunlu olabilir mi

Av. Elvan Kılıç, son zamanlarda gündemi meşgul eden "Aşı zorunlu olabilir mi?" sorusunu hukuki olarak cevapladı.