Ashley Graham büyük beden gelinlik koleksiyonu hazırladı

Daha önce büyük beden iç çamaşırı ve mayo çeşitlerini piyasaya süren Ashley Graham şimdi de Pronovas ile yaptığı iş birliğiyle kapsayıcı bir gelinlik koleksiyonu hazırladı.

Ashley Graham, farklı beden kadınlar için moda endüstrisini daha kapsayıcı hale getirmek için çalışıyor.

Kapsayıcı gelinlik koleksiyonu

Daha önce büyük beden iç çamaşırı ve mayo çeşitlerini piyasaya süren Ashley Graham şimdi de Pronovas ile yaptığı iş birliğiyle kapsayıcı bir gelinlik koleksiyonu hazırladı. 15 adet gelinlik ile 1 adet smokinin bulunduğu koleksiyon bin sterlin ile 3 bin 500 sterlin arasında değişen fiyatlara sahip.

Ashley Graham, gelinlik boyutlarının kapsayıcı olmadığını belirterek, Justin Ervin ile 2010'da dünyaevine girerken gelinlik konusun yaşadığı olumsuz alışveriş deneyimden de bahsediyor. Doğru boyutta mükemmel gelin kıyafetini bulamayan Graham, daha küçük bir gelinlik almak zorunda kaldığını ve gelinliğinin arkasına ek bir panel dikitirdiğini anlattı.

Graham gelinlik koleksiyonunu, "Gelinliğimi ararken doğru olanı bulmak çok uzun sürdü ve doğru elbiseyi bulduğumda bile, doğru boyut değildi ve düğününüz için uygun olmayacaktı. Bu yüzden benim istek ve arzularımın çoğunu ve düğün günümde olmasını istediğim şeyleri bu tasarımlara koydum." sözleriyle anlattı.

.

Yorumlar

YORUM YAZ