Arzum Onan: Çok emek veriyorum bu işe

Madame Figaro dergisinin bahar sayısında yer alan, heykeltraş olarak kariyerine devam eden Arzum Onan, evliliğiyle ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulundu.

En büyük arzusunun yaptığı heykellerin büyük meydanlarda sergilenmek olduğunu söyleyen Arzum Onan, modellik ve oyunculuk geçmişinin dışında heykeltıraş olarak anılmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Onan, geçtiğimiz yılki ikinci kişisel sergisi "Kadın”ı 20 bin kişinin ziyaret ettiğini belirtti.

"Çok emek veriyorum"

Şimdinin heykeltıraşı eski model, insanların sergilerini gezip heykeller üzerine kendisiyle konuşmasının ise güzel bir duygu olduğunu söyledi ve ekledi: "En büyük arzum büyük meydanlarda heykellerimi görmek... İlk sergim için eserleri benim yapmadığıma dair söylentiler işittim. O zaman çok üzülmüştüm. Çok emek veriyorum bu işe.”

"Evliliğimizde büyük hırslar olmadı"

23 yıldır oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evli olan ve 19 yaşında Can adında bir oğlu olan Onan, hakkında bilinmeyenleri de anlattı: "Mehmet ile ben, evimiz ve o evin içine sığdırdığımız hayatı, herhangi bir hırsla takas etmedik. Büyük hırslarımız olmadı. Evliliğin arkasında gayret ve çabanın olması gerek. Günümüzde her şeyi çok çabuk tüketiyoruz ve mutsuzuz. Göz önünde olan evliliklerde durum elbette daha zor. İkimiz işimizin yaşam ritmimizi etkilemesine izin vermedik.”

Yorumlar

YORUM YAZ