[email protected] 28 Ekim’de başlıyor

Bu yıl 4. kez düzenlenecek olan [email protected], sanatseverleri ve koleksiyonerleri, yerli ve yabancı sanatçıların eserleri ile bir araya getirmeye hazırlanıyor.

[email protected] 28 Ekim Çarşamba günü Akaretler Sıraevler'de kapılarını açıyor. Farklı disiplinlerden sanat yapıtlarını bir araya getiren [email protected]'in 4. edisyonuna; Anna Laudel, The Empire Project, Ferda Art Platform, Gama, Martch Art Project, Merkur, Mine Sanat, Pi Artworks, Pilevneli ve x-ist galerileri katılıyor.

Ara Güler Müzesi özel bir seçkiyle katılacak

Ara Güler Müzesi'nin de özel bir seçki ile yer alacağı [email protected]'de ayrıca Ekrem Yalçındağ küratörlüğünde Volkan Demirel-Baha Toygar koleksiyonundan bir seçki ve Şerife Ercantürk Bilgili'nin kişisel sergisi de sanatseverlerle buluşacak.

Pandemi nedeniyle sağlık önlemlerinin hassasiyetle uygulanacağı [email protected], sanatçılara ve galerilere sanatseverlerle bir araya gelme fırsatı sunuyor.

[email protected], 28 Ekim itibariyle Akaretler Sıraevler' de 25 – 27, 35, 37 – 39 ve 55 numaralı binalarda ücretsiz olarak sanatseverleri bekliyor.

Yorumlar

YORUM YAZ