Arif Verimli: Müge Anlı beni sevseydi bunları yapmazdı

Abone Ol 

Prof. Dr. Arif Verimli’yi 14 yıl boyunca birlikte çalıştığı Müge Anlı’nın programından severek izledik. Fakat yıllar sonra sessiz sakin bir hale bürünen Verimli, geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamayla ani bir şekilde programdan ayrılmıştı. Arif Hoca aylar sonra konuk olduğu programda Müge Anlı için zehir zemberek ifadeler kullandı.

Arif Verimli, Müge Anlı’nın Şevki Hocaya arka çıkmasına bozulmuştu ve bardağı taşıran son damla buydu…

“Tartıştık hiç dinlemedi”

Ünlü psikiyatri uzmanı Arif Verimli, katıldığı YouTube programında Müge Anlı’nın programından neden ayrıldığını ilk kez açık yüreklilikle itiraf etti. Kırgınlık yaşadığı kişilerin olduğundan bahseden Verimli, “Samimi cevap vermek gerekirse kırgınım. Hiç ilgisi olmayan bir insan sizin konunuzla ilgili ahkam keserse ne yaparsınız? Ben buna bozuldum. Ve Müge’nin de bu hareketi destekleyen, arka çıkan hareketine bozuldum. Çıktım, gittim. Şevki Sözen Bey her gün alanıma giriyordu. Rica ettik, tartıştık, hiç dinlemedi” dedi.

“Müge Anlı’nın benim için bir kıymeti yok”

Verimli, “Peki burada daha çok kırgın olduğunuz kişi kim? Müge Anlı mı yoksa Şevki Bey mi?” sorusuna ise “Artık ikisinin de hiç kıymeti yok benim için. Müge Anlı’nın programı iyi yönetemediği kanaatindeyim. O olaydan sonra hiç karşı karşıya gelmedik, mesajlaştık sadece. Müge Anlı beni sevseydi böyle yapmazdı” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu