Anneler için estetik çözümler

Abone Ol 

Hamilelik ve ardından gelen doğum sonrası süreçte salgılanan hormonlarla annelerin vücudunda değişiklik oluyor.  Hormonal değişimlerin yanı sıra günlük rutin de tamamen değişiyor. Bebeğin dünyaya alışmaya çalıştığı bu süreçte, uykusuz geceler anneleri etkiliyor. Uykusuzluk, çökmüş göz altlarına, göz çevresindeki çizgilere, emzirme süreci ise memede sarkmalara ve form kayıplarına neden olabiliyor.

İstanbul Altunizade’de online muayene imkanı da sunan Vanity Estetik, uluslararası sertifikalı doktorları ve 7/24 hasta danışmanı desteği ile cerrahi ve cerrahi olmayan uygulamalarla annelere estetik çözümler sunuyor.

Ameliyatsız estetik uygulamaları sayesinde kısa sürede hatta aynı gün içerisinde günlük rutinlere geri dönülmesine imkan sağlıyor. Bu da yoğun anneler için istedikleri görünüme ne işlerinden ne de çocuklardan geri kalmadan kavuşmalarını için çok kıymetli bir fırsat.

Anneler için estetik çözümler #1

Ameliyatsız, Ağrısız Hayalinizdeki Buruna Kavuşmak Mümkün!

Burun şeklinden memnun olmayan ve ameliyatsız çözüm arayanlara veya ameliyat sonrası süreç için zaman ayıramayanlar için alternatif bir tedavi yöntem olan burun dolgusu son yıllarda çokça tercih ediliyor.  Hyalüronik asit bazlı dermal dolgular kullanılan bu uygulama genel anestezi gerektirmez. 5-10 dk. Gibi kısa sürede hayalinizdeki buruna kavuşmak mümkün olabilir. Ancak, burun boyutunu daraltmak veya kısaltmak isteyen hastalar için bu işlem uygun değildir.

Uygulama sonrası şişme, morluk gibi durumlar olmayacağı için normal günlük yaşantıya devam edilir.

İstenmeyen herhangi bir sonuçla karşılaşılmaması için, burun dolgusunun kesinlikle Vanity Estetik’te olduğu gibi uluslararası sertifikalı, burun anatomisi ve burun estetiği konusunda tecrübeli bir estetik cerrahi uzmanı tarafından yapılması önerilir.

Anneler için estetik çözümler #2

15 Dakikada Gençleşin

Anneler, ev, çocuk, iş gibi birçok sorumluluğu aynı anda yerine getirmeye çalışıyor.

Elbette bu sorumlulukların yanı sıra iyi görünmek de istiyorlar. İyi görünmek için çeşitli uygulamalara ihtiyaç duyabiliyorlar. Ancak bu uygulamalara zaman ayırmak anneler için zor olabiliyor.  Ameliyatsız estetik uygulamaları, kısa süren uygulama süresi ve istirahat süresi de gerektirmemesi ile anneler için mükemmel bir çözüm oluyor.

Yaşlanmaların etkileri herkes silmek ister. Vanity Estetik’te, yüksek hasta memnuniyeti ile başarılı sonuçlar alınan uygulamalardan biri de Baby Botoks, buna çözüm olan uygulamalardan bir tanesi.

Baby botoks ile yüzdeki mimikleri yok edilmeden, ince kırışıklıklar açılır. Bu sayede doğal bir görünüm korunurken mimikler de kaybolmaz. Doğal bir görünüme kavuşmak isteyen ve buna çok zaman harcamak istemeyen kadınlar için, baby botoks uygulamasını tercih edebilirler. Hamile kalmayı planlayanların, hamilelerin ve emziren annelerin botoks yaptırması önerilmez.

Anneler için estetik çözümler #3

Aydınlık Görünüm

Cilt zamanla elastikiyetini kaybetmesinin yanı sıra uykusuzluk, yorgunluk gibi nedenler de bu durumu etkiler. Göz bölgesinde oluşan herhangi bir memnuniyetsizlik estetik kaygılara neden oluyor. Göz altı ışık dolgusu uygulaması alt göz kapaklarına ve yanaklara daha genç bir görünüm kazandırır. Ağrı ve acı hissedilmeyen bu uygulamada da Hyalüronik asit  dolgu maddesi kullanılır. Dolg uygulamalarının doğası gereği zaman içinde dolgu maddesi eriyebilir. Tekrar uygulama yapılabilir ve bu cilde zarar vermez. Göz altı ışık dolgusu, etkisi hemen  farkedilen bir uygulamadır. En iyi sonuç için yaklaşık 3 hafta geçmesi gerekebilir.

Çene Dolgusu ile Çekici Çene Hatları

Son dönemin popüler estetik uygulamalarından biri olan jawline yani çene dolgusu yüzün estetik anlamda çok daha etkileyici olmasını sağlar. Çene dolgusunun uygulanma amacı kuvvetli ve belirgin bir çene hattı oluşturarak yüze ‘V’ şekli kazandırmaktır. Tüm dünyada güvenle en sık kullanılan hyalüronik asit, çene dolgusunda da en tercih edilen yöntemdir. Çene dolgusunun kalıcılığı yaklaşık 18 ay kadar devam eder. Kişinin kendi yağından elde edilen dolgu ile yapılan işlemde kalıcılığın ise ortalama 2 yıl sürebilir.

Anne Estetiği ile Estetik Dokunuşlar

Hamilelik ve doğum sonrası süreçte hormonların etkisiyle hem citte hem vücudun çeşitli bölgelerinde pek çok değişim yaşanabiliyor. Cildin esnekliğini kaybetmesi, yüzde oluşan lekelenmeler, karın bölgesinde oluşan sarkma ve çatlaklar, emzirmeye sebebiyle memede küçülme ve sarkmalar gibi değişimler zaman zaman memnuniyetsizlik yaratabilir. Ancak estetik dokunuşlarla hamilelik öncesi görünüme yeniden dönmek mümkün.

Karın bölgesinde yaşanan sarkma ve çatlak için karın germe ameliyatı etkili bir çözüm olarak düşünülebilir. Karın germe ameliyatı sırasında karın kaslarının ve oluşan fıtıkların onarımı ve yağ depolanmalarının fazla olduğu bel ve sırt bölgelerine liposuction da uygulanabilir. Vanity Estetik’in sunduğu ulaşılabilir lüks konforunda aynı gün taburcu olunabilir veya hastanede 2-3 gün kalınabilir. Bu süreçte bir de memede büyüme, emzirme sonrasında ise küçülme ve sarkmalar yaşanabiliyor. Yaşanan bu değişim anneleri bazen rahatsız eden bir durum olsa da, meme dikleştirme, meme büyütme ve küçültme ameliyatları en etkili çözümler olarak karşımıza çıkıyor.

Anneler için estetik çözümler #4

Vanity Estetik İle Tanışın!

Ulaşılabilir lüks seviyesinde hizmet vermeyi hedefleyen Vanity Estetik, uluslararası sertifikalı, alanında uzman doktorları ile üst düzey hasta memnuniyeti taahhüt etmektedir. Koronavirüs pandemisinin en başından itibaren aldıkları önlemler sayesinde de uluslararası sağlık akreditasyon şirketi olan Temos tarafından Türkiye’de ve dünyada Covid-19 Güvenilirlik Sertifikasına layık görülen ilk ‘’estetik hastanesi’’dir. Estetik operasyonlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için vanityestetik.com’dan, @vanityestetik sosyal medya hesaplarından ve 0850 441 54 44 no’lu iletişim numarasından Vanity Estetik’e ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu