Anne olmaya hazırlanan Gupse Özay ilk pozunu verdi

Gupse Özay ve Barış Arduç çifti 6 yıl boyunca ilişkilerini gözlerden uzak yaşıyorlardı. 2020 yılında nikah masasına oturan çift evliliklerini de gözlerden uzakta yaşamayı tercih etti. Şimdilerde anne ve baba olmak için gün sayıyor. Özay'dan hamilelik süreci boyunca ilk defa fotoğraf paylaştı..

Abone Ol 

Kız bebek bekleyen çiftten Özay, önceki gün yakın arkadaşlarıyla bir araya geldi. Melikşah Altuntaş ve Esra Ruşan ile birlikte vakit geçiren Özay, gecenin sonunda dostlarıyla birlikte objektif karşısına geçti ve yaklaşık 7 aylık hamile olan ünlü oyuncunun karnının iyice belirginleştiği görüldü.

Hamilelik sürecinde de evden çalışmaya devam etti

Hamilelik sürecini evinde geçiren Gupse Özay, bu süreçte dizi ve film senaryosu yazıyor. Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından paylaşım yapan oyuncu, “‘Yoksun da yoksun’ deyip duruyorsunuz. İki film, bir animasyon bir de dizi yazdım. Boş durmadık yani. Ama önce bu küçük kız doğsun. Öptüm çok” ifadelerini kullandı.

”Herkesin çocuk sevdası vardı”

Arduç, daha önce muhabirlerin “bebek” sorularına, “Herkesin çocuk sevdası vardır. Biz de isteriz ama her şeyin bir zamanı var. Önce bir işlerimizi halledelim, sonra çocuk niyetimiz var. Neden olmasın? Türkiye’de doğar çocuğumuz.” şeklinde yanıt vermişti.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu