ANATOLI Maison&Objet'de sizleri bekliyor

Paris'te dünyanın en büyük tasarım fuarı Maison Objet'de yerli tasarımlar sergileniyor. İşte detaylar...

Karşılıklı alınıp verilen hediyeler ve bereketli ikramlar günlük ritüellerle birleşerek benzersiz bir geleneğe dönüşmüştür.

Perakende ve marka yönetimi alanında başarılı bir kariyere sahip olan girişimci Beyhan Bağış gelecek kuşakların bu kültürlerin zenginliğinden keyif almasını garanti altına almak için son beş yıldır deneyimlerini ANATOLI markasını oluşturmak için kanalize etti.

El yapımı zarif ürünler...

ANATOLI kültürel dekorasyon eşyası veya hediye arayanlar için mükemmel bir seçim. Aynı zamanda markanın kreatif direktörü olan Beyhan Bağış öncülüğünde, tasarım ve sanat tarihi alanında görev yapan akademisyen ve tasarımcıların da dahil olduğu tasarım ekibi, geçmişe ait üretim tekniği, gelenek, estetik anlayışı, zevk ve aromaların bilgi dağarcığı temelinde günümüze uyarlanmış el yapımı zarif ürünler ortaya çıkardı.

Seçkin koleksiyonlar...

ANATOLI ekibi, seçkin koleksiyonları aracılığıyla yenilikçi ve sürdürülebilir eserlerle geçmişin geleneklerinin güzelliğini gelecek kuşaklara aktarmayı umuyor. Endüstriyel tasarımcıların ve yetkin zanaatkarların buluşması geniş bir fiyat aralığına sahip el yapımı lüks ürünlerin ortaya çıkmasına neden oldu. Bu muhteşem el yapımı parçalar, unutulmaz seyahatlere ait en kıymetli anılar kadar kalıcı olmaya ve de geleceğin hatıralarını oluşturmaya adaylar...

ANATOLI, 2011 yılında İstanbul'da İstinye Park ile Zorlu Center ve Ankara'da Armada olmak üzere Türkiye'de 3 saygın alışveriş merkezinde özel bir marka olarak piyasaya sunuldu. Buna ek olarak, marka Toronto'da bulunan Aga Khan Müzesi gibi müze mağazalarında da satışa sunulmuştur. Ayrıca çok özel uluslararası otel zincirleriyle yaptığı işbirlikleri ile de geçmişin nostaljisini yenilikçi tasarımlarla harmanlayan eşsiz ve özel bir ev aksesuarları markası haline gelmiştir.

Şimdi ise bu modern kültürel nesneleri ilk defa uluslararası tasarım arenasında yerini alarak Paris'te Maison&Objet Fuarında 2 Eylül'den itibaren Elegant Hall 4, C56 alanında sergiliyor.

Yorumlar

YORUM YAZ