İple badem göz ve kaş kaldırma nasıl yapılır

Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hakan Yüzer, gelişen teknoloji ile ameliyatsız olarak gerçekleştirilen estetik uygulamalardan olan iple kaş asma ve iple badem göz oluşturulma hakkında bilgi verdi.

Göz çevresi estetiğinde dikkat edilmesi gereken noktalar

Yüz ameliyatlarında en çok dikkat edilmesi gereken yerlerin başında gelen göz çevresi estetiğinde dikkat edilmesi gereken noktaları Estetik Cerrah Doç. Dr. Karaca Başaran anlattı.

Ameliyatsız gençleşmek artık mümkün

Yüzünü gerdirmek isteyen ancak ameliyattan korkan kişilerin en çok tercih ettiği yöntem olan ameliyatsız yüz germeyi Cildiye Uzmanı Dr.Hatice Deniz Yardımcı anlatıyor.

Yüz gençleştirme işlemi kişiye özgü yapılmalı

Yüz gençleştirme işlemi kişiye özgü yapılmalı

Yerçekimi, stres, çevre, genetik, cilt özellikleri, beslenme ve uyku bozuklukları gibi birçok faktörün cildin yaşlanmasını hızlandırdığını belirten Op. Dr. Fulya Fındıkçıoğlu, yüz yenileme ve gençleştirme çalışmalarının kişiye özgü ele alınarak bütünsel yaklaşımları içermesi gerektiğini vurguladı.

Diyet ve egzersize rağmen kilo veremeyenlere tavsiyeler

Diyet ve egzersize rağmen kilo veremeyenlere tavsiyeler

Kışın metabolizma yavaşlıyor, kalori yakımı düşüyor ve kilo alımı kolaylaşıyor. Diyet yapanlar kilo almıyor fakat diyet yapmakta zorlananlar, kışın kilo almamak için ne yapmaları gerektiği sorusunun cevabını arıyor.

10 dakikada ameliyatsız burun estetiği

Klinik ortamında, sadece 10 dakika içinde uygulanabilen geçici dolgu maddeleriyle burun estetiği yapılabiliyor.

Kök hücre uygulaması ile ameliyatsız gençleşin

Bıçak altına yatmadan gençleşmek ister misiniz? Gelişen teknolojinin sağladığı imkanlar sayesinde, kök hücre teknolojisi ile ameliyatsız gençleşmek mümkün.

Bölgesel yağlarınızdan Japon teknolojisiyle kurtulun

Deniz, kum, güneş üçlüsüne sayılı günler kala ameliyatsız incelme yöntemleri arıyorsanız Japonların geliştirdiği FDA onaylı 4D lift yöntemi tam da size göre.