Çılgın Bediş'in 'Banu'sunun şaşırtan değişimi

Çılgın Bediş'te 'Banu' karakteriyle hafızalara kazınan Sonay Aydın Gibson, yaşamına ve kendisine dair merak edilen soruları yanıtladı.

Sinan Özen kızının sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi

Geçtiğimiz günlerde kızının yoğun bakımda olduğunu açıklayan Sinan Özen, yayınladığı yeni videoyla kızının sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Sinan Özen, kızının yoğun bakımda olduğunu söyledi

Sinan Özen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, henüz iki aylık olan ikizlerinden kızı Neva'nın sağlık sorunları nedeniyle yoğun bakımda olduğunu söyledi.

Ferdi Tayfur, böbrek nakli oldu

Ferdi Tayfur, böbrek nakli oldu

Bir süredir diyaliz tedavisi gören ünlü sanatçı Ferdi Tayfur'a, oğlunun verdiği böbrek nakledildi.

Hamdi Alkan: Oldukça ağır bir resim

Hamdi Alkan: Oldukça ağır bir resim

60 kilo veren ünlü isim Hamdi Alkan, Instagram hesabından eski bir fotoğrafını, "Oldukça ağır bir resim" notuyla takipçileri ile paylaştı.

Nur Yerlitaş hayatını kaybetti

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu.

Kahve ve çikolata keyfiniz reflüye yol açabilir

Acı veya yağlı yemek, çikolata, kahve ve alkol tüketiminin reflü oluşumunu hızlandırdığını belirten Prof. Dr. Zafer Ferahköşe, tedavi hakkında bilgi verdi.

Eğilirken ortaya çıkan baş ağrısı sinüzit olabilir

Baş ağrısı ve burun tıkanıklığı gibi belirtilerle ortaya çıkan sinüzit, özellikle kış aylarında görülen üst solunum yolu enfeksiyonlarının etkisi ile birlikte şiddetini artırıyor.

10 soruda çağın hastalığı obezite

Obeziteden korunmak mümkün mü, kimler tehdit altında, cerrahi operasyon çare mi? Obezite hakkında merak edilen soruları Doç. Dr. Uğur Deveci yanıtladı.

Başparmak çıkıntısı tedavisi artık çok kolay

Başparmak çıkıntısı en çok görülen ayak sorunları arasında yer alıyor. Özellikle kadınlarda daha çok görülen rahatsızlığın tedavisi ise artık daha kolay...