Alişan’la Buse Varol çiftinin evliliğini Emine Erdoğan mı kurtardı?

Abone Ol 

Alişan ve Buse varol çiftinin kızlarının doğum günü organizasyonu sırasında kriz çıkmıştı ve ikili boşanma sürecine girmişti. İkiliyi neredeyse mahkeme salonuna getirecek olaya aileler de dahil olunca ipler iyice gerilmişti. “Bizi kendi halimize bırakın!” diyerek magazincilere sitem eden ikili, bir süre sonra gerçekten de barışmış ve sevenlerini mutlu etmişti.

Çift geçtiğimiz günlerde AVM’de el ele poz vererek aradaki buzların eridiği mesajı vermişti fakat şu sıralar iddiaya göre Buse Varol çoktan istenmeyen gelin ilan edilmiş… Alişan’ın annesi Suzan Tektaş, hala gelinine kızgınmış.

Bugün ise bu ikilinin barışmasıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı! Al Sana Haber programında sunuculuk yapan Seyhan Soylu, Alişan ve Buse Varol’un aralarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın düzelttiğini iddia etti! Seyhan Soylu, Emine Erdoğan’ın Alişan’ı sevdiği için araya girdiğini ve Buse ile barışmasını istediğini söyledi. İddiaya göre Emine Erdoğan ‘Bu evliliği kurtarın çocuklar, gözden geçirin’ demiş… Siz ne diyorsunuz bu iddiaya?

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu