Alişan: Yanlış anlaşılır diye gülmekten çekiniyorum

Yaklaşık dört ay önce kardeşi Selçuk Tektaş'ın acısı ile sarsılan ünlü şarkıcı Alişan, Yanlış anlaşılır diye gülmekten çekiniyorum.

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş koronavirüse yenildi

Şarkıcı Alişan'ın koronavirüse yakalanan ve yoğun bakımda entübe edilen kardeşi Selçuk Tektaş'tan acı haber geldi.

Alişan’dan duygusal yıl dönümü paylaşımı

2018 yılında oyuncu Buse Varol ile nikah masasına oturan Alişan, evlilik yıl dönümüne özel duygusal bir paylaşımda bulundu.

Demet Akalın: Serenay insan değil

Demet Akalın: Serenay insan değil

Serenay Sarıkaya'nın sosyal medyadan yaptığı paylaşımları beğenmeyen Demet Akalın, bu kez güzel oyuncuyu iltifat yağmuruna tuttu.

Alişan: Kız babası olmak kolay değil

Alişan: Kız babası olmak kolay değil

İkinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan şarkıcı Alişan, kızı Eliz ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı.

Buse Varol: Avuç içi kadar mutluluk

İkinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Buse Varol, Eliz'in elini tuttuğu kareyi sosyal medya hesabından yayınladı.

Alişan: Yarın bizim için yepyeni bir sayfa açılacak

İkinci kez baba olmak için gün sayan Alişan, oyuncu eşi Buse Varol ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı.

Alişan: Şükürler olsun

İkinci kez anne olmak için gün sayan oyuncu eşi Buse Varol ile Bolu'da tatil yapan sanatçı Alişan, birlikte çekilen karelerini Instagram'dan takipçileriyle paylaştı.

Demet Akalın'dan tepki çeken sözler: İnsan bir erkeğin gücünü istiyor

Demet Akalın'ın Alişan'la birlikte sunduğu programda kullandığı "İnsan bir erkeğin gücünü istiyor." ifadeleri sosyal medyada büyük tepkiye yol açtı.

Ebru Şallı: Ponçiğim bizi izliyor, lütfen ağlamayın

İki yıl hastalıkla mücadelenin ardından küçük oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı, 'Demet Akalın ve Alişan ile Sabah Sabah' programına röportaj verdi.