Alişan’dan duygusal yıl dönümü paylaşımı

2018 yılında oyuncu Buse Varol ile nikah masasına oturan Alişan, evlilik yıl dönümüne özel duygusal bir paylaşımda bulundu.

Üç sene önce dünyaevine giren Alişan-Buse Varol çifti, geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne-baba olmuştu. 2019'un şubat ayında oğulları Burak'ı kucaklarına alan ikili, bu kez kızlarına "Eliz" adını vermişti. İkinci kez baba olmanın sevincini yaşayan Alişan, eşi ile evliliklerinin 3. yıl dönümünü kutladı. Şarkıcı, Instagram hesabından düğün gününe ait bir video yayınladı.

"Hayatımın en doğru kararını verdiğim gün”

44 yaşındaki Alişan, "Hayatımın en doğru kararını verdiğim ve imzasını attığım günün yıl dönümü bugün... Aile kurduğum, yuva kurduğum gün bugün... 3. yılımız bitti, 4. yılımıza giriyoruz aşkım ve ben seni ilk gördüğüm anda hissettiklerimin ne kadar doğru olduğunu bugün iki yavrumuzla daha da iyi anlıyorum. Birlikte ömür boyu inşallah, nice güzel senelere sevgilim... Seni çok seviyorum..." ifadelerini kullandı.

Varol ise eşinin paylaşımına, "Ben de seni çok seviyorum kocacığım. El ele, diz dize yaşlanalım. İyi ki sen..." sözleriyle yanıt verdi. Çifte, takipçilerinden çok sayıda, "Maşallah" ve "Mutluluklar" şeklinde yorum yağdı.

Yorumlar

YORUM YAZ