Aleyna Tilki: Ölüme bile sebep olabilirsin

Etiler’de otoparkta görüntülenen genç popçu Aleyna Tilki, asansörden indiği sırada kendisi bekleyen gazetecileri görünce şaşırdı.

Maskesiz olduğu görülen Aleyna Tilki'nin yardımına şoförü yetişti. Kucağına köpeği olduğu görülen Tilki'ye şoförü maskesini takarak yardımcı oldu. Konserlerin iptali hakkında konuşan Tilki, "Sahneye çıksak 'hadi eller havaya, oynasın, patlasın' desek, ölüme bile sebep olabilirsin. Yeni normale göre bir şeyler yapmamız gerekiyor" dedi.

Kayıtlar yurt dışına gidiyor

Tilki'ye yurt dışı projelerinin süreci sorulunca, "Amerika ve Londra'yla çalışıyorum. Türkiye'den çok güzel bir sistem kurduk, ben stüdyodayken benim ses kayıtlarım Amerika ve İngiltere'deki ses masasına gidiyor" diye konuştu.

"Müzik hiç durmamalı”

Konserlerin iptaliyle ilgili açıklama yapan Tilki, "Ben konser vermiyorum. Sahneye çıksak 'hadi eller havaya, oynasın patlasın' desek, ölüme bile sebep olabiliriz. Müzik hiç durmamalı. Müzisyenlerin gitaristlerin herkesin çalışmasını o kadar çok istiyorum ki, sadece sahnede bir sürü ekmek parası kazanan kişi var. Bu yüzden çok üzülüyorum. Maalesef Covid-19 olduğu için ne yapsak olmuyor. Yeni normale göre bir şeyler yapmamız gerekiyor" dedi.

Aleyna Tilki, "Konser vermemek kendi kararınız mı?" sorusuna, "Evet, kendi kararım" diye cevapladı.

Yorumlar

YORUM YAZ