Aleyna Tilki'den koronavirüs paylaşımı: Dünya bize ceza veriyor

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, tüm dünyada etkisini hızla gösteren koronavirüs salgını ile ilgili şaşırtan bir paylaşımda bulundu.

Yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren şarkıcı Aleyna Tilki, bu kez koronavirüs paylaşımı ile gündeme geldi. Tilki, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Dünya bize ceza veriyor, cezamızı hep beraber çekeceğiz!" ifadelerini kullandı.

"Kim olduğunu öğren"

Türkiye'deki toplam koronavirüs vaka sayısının 47'ye yükselmesinin ardından Tilki, Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı: "Bence şu an koronanın ve dünyadaki diğer felaketlerin nedeni dünyanın insanlara, 'evine kapan' çağrısıdır... Evine kapan ki, içine kapanabil. Aslında kim olduğunu öğren. Random iletişimlerden korun. Enerjini dengele ve seyret! Bu karanlık dönemde, ne kadar aydınlık kalabileceğini... Onca zulmü, savaşı, açlığı, sorunu görmezden gelip, zevkine hayat süren zenginlerin, kendi içini dinlemeyen ve sürü beyniyle kendini hiç tanımadan yaşayıp giden yolsuzların, öze ve bütüne ulaşamayanların hayatı anlaması için dünya bize ceza veriyor. Cezamızı hep beraber çekeceğiz!”

Yorumlar

YORUM YAZ