Aldatmanın 10 hali

Sanılanın aksine aldatmak yalnızca partner dışında biriyle ilişki yaşamak değildir. Yalan söylemekten tutun da soğuk durmaya kadar birçok durum aldatma sayılıyor.

Bu fotoğrafı çektikten sonra eşinden boşandı

Eşini çok özleyen koca, karısını görür görmez fotoğrafını çekti. Yatağın üzerinde çekilen fotoğraf, boşanmalarına neden oldu.

Ayrılık acısı ''Yaşam dersi alınca geçiyor''

Spiritüel Danışman Tuğçe Işınsu'yla insanın iç dünyasını alt üst eden ayrılık acısının nasıl atlatılabileceğini konuştuk.

En çok aldatan ülke Tayland

En çok aldatan ülke Tayland

Danimarka İstatistik Bürosu Statista tarafından yapılan araştırmaya göre, Danimarkalılar eşlerini aldatmakta dünya 2.'si olurken Tayland 1. sırada yer aldı.

Aldatmayla ilgili çok konuşulacak karar

Aldatmayla ilgili çok konuşulacak karar

Aldatan kocasını affeden kadın bir kez daha aynı kadınla yakalayınca soluğu mahkemede aldı. Ancak davayı kaybetti. Kadının son umudu olan Yargıtay ise ‘Affedilen eşin yeniden aynı kadınla ilişkisi ihanet sayılmaz” kararını verdi.

Sadakat hormonu bulundu

Bilim adamları, tek eşli olan tarla farelerini diğer memelilerden ayıran vazopresin adı verilen bir hormon keşfetti. Bu hormona sadakat hormonu da denebilir.

Ferhat Göçer: Ömür'ü aldatırsam yüzüme tükürsünler

Şarkıcı Ferhat Göçer, barıştığı sevgilisi Ömür Gedik'i asla aldatmayacağını açıkladı.

Aldatan erkeği ele veren 10 durum

Sevgilinizin sizi aldattığına dair şüpheleriniz varsa, bu noktalara dikkat edin!

Boşanmaların nedeni artık aldatma değil sorumsuzluk

Türkiye'de boşanmalar boyut değiştirdi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın yaptığı araştırmaya göre en büyük boşanma nedeni olan 'aldatma'nın yerini 'sorumsuzluk ve ilgisiz davranma' aldı.