Akne ve güneş lekelerine karşı serumlar

Abone Ol 

Cildimizde en çok oluşan güneş ve akne lekeleridir. Özellikle belli bir yaştan sonra güneş lekeleri git gide artmaya kendini belli etmeye başlıyor. Güneş lekeleri yeni oluşan lekelerle kalmayıp ciltte var olan lekeleride karartmaktadır. Ciltdimizi kimyasallardan da uzak tutum düzenli olarak nemlendirip derinlemesine temizliğini yapmalıyız.

 

Caudalie vinoperfect serum

Cilt tonunu eşitleyerek güneş lekeleri veya güneşe bağlı lentigo tedavilerinde, akne, yara ve hormonal değişimlerden sonra yaşlanma lekelerine karşı etkisi yüksetktir.

Revitalift lazer günlük kür peeling etkili ampul

Ciltte daha aydınlık ve sıkılaşmış bir görünüm kazandırır. İnce çizgileri ve lekeleri gidererek pürüzsüz bir cilt sağlar.

Misbahçe aydınlatıcı & leke karşıtı konsantre serum

Cildinizi aydınlatıp, pürüsüzleştirip aynı zamanda beslemek istiyorsanız bu ürün tam size göre. İpeksi bir dokunuş sunan serum ciltte hızlı emildiği için, cildin nem seviyesi her zaman yüksektir.

Nuxe expert anti-taches

Tüm cilt yapısına uygun bir serumdur. Ciltteki her türlü lekeyi gidermede oldukça etkisi yüksektir. İlk kullanımda itibaren cildi derinlemesine nemlendirip ışıltılı bir görünüm sağlar.

La roche posay pigmentclar serum

Pigmentclar uv lekelerini azaltmaya ve cilt tonunu uzun süre eşitler. Koyu renk lekelerde etkisi oldukça fazladır ve cildin parlaklığını uzun süre korumasını sağlar.

La roche posay effaclar peeling etkili leke karşıtı serum

Siyah noktoların ve cilt kusurların görünümü azaltan hemde içinde peeling etkisi bulunan bir serumdur. Günlük kullanım için uygundur.

Lancome – yaşlanma ve koyu leke karşıtı serum

Koyu leke karışıtı görünümünü azaltan etkin bir forma sahiptir. Aynı zamanda sıkılık, kırışıklık ve cilt pürüsüzleştirmesini sağlayarak kusursuz bir cilt sağlar.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu