Ajanda ve hava durumu araçlarıyla düğününüzü planlayın

Düğün gününüzde koşuşturmanızın yanısıra, hava durumu ve yapılcakları hatırlatan bir yer var!

Evlilik planlama sitesi Dugun.com, araçlarıyla çiftlerin imdadına yetişiyor. Bunlar arasında bulunan ajanda, büyük güne doğru adım adım yapılması gerekenleri hatırlatırken, hava durumu bölümü ise önceki senelerde oluşan sıcaklıkların ortalamasını alarak düğün gününüzdeki hava durumuyla ilgili ipuçları veriyor.

Dugun.com, ajanda ve hava durumu araçlarıyla gelinlerin ve damatların hayatını kolaylaştırıyor. Düğün gününe doğru ilerlerken yapmanız gerekenleri en ince ayrıntısına kadar hatırlatan araçlar, bu süreçte çiftlere zaman da kazandırıyor.

Dugun.com'un ajanda aracından, üye olan herkes yararlanabiliyor. Düğün tarihinizi girdikten sonra yapmanız gerekenleri kalan süreye göre bildiren Dugun.com, ajandada önerilerini de sunuyor. Hatırlatmalar; düğüne 9-12 ay, 6-8 ay, 4-5 ay, 2-3 ay, 5-8 hafta, 3-4 hafta ve 1-2 hafta kalana kadar devam ediyor. Siteye girdiğiniz anda karşınıza çıkan ajandada, düğüne kalan gün sayısı da gösteriliyor.

Hava durumu aracı ise özellikle açık havada düğün yapmak isteyenlere kolaylık sağlıyor. İstanbul ve Ankara için geçerli olan araçta, önceki senelerdeki sıcaklıkların ortalamasından elde edilen tahmini dereceler yer alıyor. Gelin ve damat adayları, düğünün yapılacağı tarihi seçerek o gün havanın nasıl olacağı konusunda bilgi sahibi oluyor.

Eksiksiz bir düğün planlamak istiyorsanız siz de Dugun.com'a gelin ve o büyülü günde işinizi şansa bırakmayın!

Yorumlar

YORUM YAZ