Aleyna Tilki evini değiştirdi

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, ailesiyle yaşadığı siteye izinsiz giren saplantılı hayranı yüzünden başka bir eve taşındığını açıkladı.

Çocuğunuzu cinsiyet kalıplarından uzak yetiştirin

Öğrenci Koçu Murat Karcıoğlu, çocuklarını cinsiyet klişeleriyle büyütmek istemeyen anne babalara önemli tavsiyelerde bulundu.

Evlilik ve aile danışmanına ne zaman başvurulmalı?

Aile ve Evlilik Danışmanı Serhat Yabancı, ilişkilerde yaşanan problemlerin aşılamayacak noktaya gelmemesi için yapılabilecekleri anlattı.

Yarıyıl tatilinde çocuklarla yapılacak aktivite önerileri

Yarıyıl tatilinde çocuklarla yapılacak aktivite önerileri

Uzmanlar çocukların tatilde hem dinlenmesini hem de eğlenmesini tavsiye ediyor. Çocukların hem eğlenip hem de yeni şeyler öğrenebileceği yarıyıl tatili etkinliklerini sizin için derledik.

Eski sevgili neden takip edilir?

Eski sevgili neden takip edilir?

Aile ve Evlilik Danışmanı Serhat Yabancı, ayrılık sonrasında gösterilen tutumlarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Evlilikte öfke kontrolü

Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, evlilikte öfke kontrolünün önemine ilişkin değerlendirme ve tavsiyelerde bulundu.

Bir insanın sana değer vermediğini gösteren 10 işaret

Aile ve Evlilik Danışmanı Serhat Yabancı, size değer vermeyen insanların ne gibi davranışları ve söylemleri olabileceğini açıkladı.

Aileler için okula dönüş önerileri

Okul döneminin başlamasıyla birlikte çocuğunuzu psikolojik ve fiziksel olarak koruyabilmenin yollarını öğrenmeye ne dersiniz?

Uykusuzluk stresin etkilerini ikiye katlıyor

Ülkemizde birçok bölgede art arda yaşanan orman yangınları, sel felaketleri birçoğumuzun yoğun bir stres ve kaygı yaşamasına neden oluyor. Bu afetlere birebir maruz kalanlar ise bizden çok daha büyük travmalar yaşıyor.

Okula dönüşte zorlanan çocuklar iletişim sorunları yaşayabilir

Okula dönüş zamanı yaklaşırken birçok ebeveyn çocukları için endişe ediyor, okulda neler yaşayacağını düşünüyor. Uzman Klinik Psikolog İlkim Seray Kılınç, bu dönemi çocuğu ve kendini için kolaylaştırmak isteyen ebeveynler için altın değerinde önerilerde bulunuyor.