Eksik dişlerin sağlığınız üzerindeki olumsuz 4 etkisi

Eksik dişlerimizi önemsemezsek hangi olumsuz etkilerle karşı karşıya geleceğinizi Diş Hekimi Pertev Kökdemir 4 maddede açıkladı.

Gülümsemenizi güzelleştirecek besin önerileri

Diş Hekimi Pertev Kökdemir, ağız sağlığınızı koruyarak dişlerinize iyi gelecek besilerden birkaçını sizler için sıraladı.

İmplant uygulamalarının gülüşünüz için önemi

Diş Hekimi Pertev Kökdemir, eksik dişleri tamamlamak için kullanılan bir yöntem olan implant hakkında önemli bilgiler paylaştı.

Gargara solüsyonlar riskli olabilir

Gargara solüsyonlar riskli olabilir

Prof. Dr. Fevzi Sefa Dereköy, aromatik kokulu antibakteriyel gargaraların ağız içindeki damar sağlığını etkileyen nitrit üretiminden sorumlu faydalı bakterileri de yok ettiğini söyledi.

Ağız bakımı için diş fırçanıza iyi bakın

Ağız bakımı için diş fırçanıza iyi bakın

Diş Hekimi Pertev Kökdemir, diş fırçalarınızdan en iyi verimi almak için takip etmeniz gereken önerileri sizler için paylaştı.

Pandemi diş bakımı ve tedavisini aksattı

Prof. Dr. Ali Rıza Tunçdemir, pandemi sürecinde diş bakımı ve tedavilerinin aksadığını, gerekli önlemlerin alındığı ve hijyen ortamının sağlandığı yerlerde tedavilere devam edilmesi gerektiğini söyledi.

Ağız kokusuna karşı 7 etkili yöntem

oşanmalarda gerekçe sayılabilecek kadar ciddi bir sorun olan ağız kokusu, iş yaşamında da özellikle konuşarak iletişim kurmada sıkıntı yaşanmasına yol açıyor. İşte ağız kokusuna karşı 7 etkili yöntem.

Sağlıksız yaşanan hamilelik dönemi dişlerin çürümesini hızlandırabilir

İhmal edilen ağız hijyeninin, hamilelik döneminde dişlerin çürümesini hızlandırdığını söyleyen Dt. Rukiye Parlak, hamilelik planlayan anne adaylarının, gebelik öncesinde diş kontrollerini yaptırması gerektiğini vurguladı.

Koronavirüse karşı ağız ve diş sağlığına dikkat

Ağız ve Diş Sağlığı Uzmanı Diş Hekimi Feyza Tansel, koronavirüs salgınında diş sağlığının önemine değinerek uyarılarda bulundu.

Salgın döneminde ağız sağlığınızı ihmal etmeyin

Diş hekimi Prof. Dr. Murat Akkocaoğlu, salgın döneminde ağız ve diş sağlığına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.