Bademcik taşı ağız kokusu yapıyor

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Murat Songu, sık sık bademcik enfeksiyon geçiren ve ağzında kötü koku yaşayan kişilerin 4’te 3’ünde bademcik taşı bulunduğunu söyledi.

Alkol tüketiminde aşırılık ağız kanserine neden oluyor

Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Vecdi Ertekin, ağız kanseri hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için anlattı.

Nefesinizdeki kokuyu hafife almayın kanser belirtisi olabilir

Medikal Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Fatma Şen, sinsi ilerleyen kanser türlerinden olan gırtlak kanseri hakkında önemli bilgiler paylaştı.

Ağız kokusuna karşı 7 etkili yöntem

Ağız kokusuna karşı 7 etkili yöntem

oşanmalarda gerekçe sayılabilecek kadar ciddi bir sorun olan ağız kokusu, iş yaşamında da özellikle konuşarak iletişim kurmada sıkıntı yaşanmasına yol açıyor. İşte ağız kokusuna karşı 7 etkili yöntem.

Ağız kokusu kanser belirtisi olabilir

Ağız kokusu kanser belirtisi olabilir

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım, ağız kokusunun oluşumuyla ilgili hastalıklar hakkında bilgiler verdi.

Bademcikler ağız kokusuna neden olabilir

Yutma esasında parçalanan gıdaların bademciklere takılarak kronik enfeksiyonlara neden olabileceğini belirten Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım, bu durumun istenmeyen ağız kokularına yol açabileceğini söyledi.

Yetersiz su tüketimi ağız kokusuna neden olabilir

Dt. Pertev Kökdemir, ağız kaynaklı yani tükürüksel ağız kokusunu önlemede yeterli miktarda su tüketiminin önemli olduğuna dikkat çekerek, uyarılarda bulundu.

Ramazan'da ağız kokusunu önlemek için 10 öneri

Ramazan’da değişen beslenme düzeni nedeniyle diş bakımına daha fazla özen gösterilmesi gerektiğinin altını çizen Diş Hekimi Aylin Hoşzeban Erdur, Ramazan’da ağız kokusunu önlemeye yarayacak 10 öneri paylaştı.

Dt. Güzide Öztürk ile diş sağlığımız hakkında merak edilenleri konuştuk

Dt. Güzide Öztürk ile diş estetiğinin sosyal yaşantımıza etkilerinden, ağız kokusuna karşı alınabilecek önlemlere kadar diş sağlığı ile ilgili merak edilenler…

Çiftlerin korkulu rüyası: Ağız kokusu

Kötü ağız kokusunun iletişimi olumsuz etkilediğini söyleyen Ortodonti Uzmanı Doktor Cihan Çapan, ağız kokusunu önlemenin püf noktalarını açıkladı.