Adriana Lima'nın reklam ücreti Beren Saat'ten ucuz

Türk oyuncuların reklamlarda oynamak için istedikleri fiyatlar dudak uçuklatıyor. Reklam şirketleri de yabancı oyuncu ya da mankenlere yöneliyor.

Bir güzellik firması, reklam yüzü için ilk olarak Beren Saat'in kapısını çaldı. Beren Saat'in istediği fiyatı fazla bulan firma, Serenay Sarıkaya'dan da dudak uçuklatan bir fiyat alınca Brezilyalı güzel Adriana Lima ile anlaştı.

Serenay ile Beren Adriana'dan çok istedi

Türk oyuncularının fazla ücret istemeleri, reklam şirketlerinin yabancı oyuncu ve mankenlere yönelmesine neden oluyor. Adriana Lima, 2014'te oynadığı reklamdan, 500 bin TL almıştı.

Bu reklam teklifi önce Beren Saat'e gitmiş. 1 milyon TL istemiş. Rakamı yüksek bulan firma Serenay Sarıkaya'nın kapısını çalmış. O da '850 bin TL' demiş. Bunun üzerine reklam firması, dünyaca ünlü Brezilyalı manken Adriana Lima ile 500 bin TL'ye anlaşılmış.

Yorumlar

Nur 05-02-2015 12:21:11

Yani bizim ünlülerimizin maşallah burunlari kaf daginda, egolari tavan yapmis.Dunyaca unlu yabanci aktör ve aktrisler her alanda ve konuda gercekten cok mütevazi ve alçak gönüllüler ki Adriana Lima ikisindende her acidan daha guzel ve apayri etkileyici bir havasi var..

YORUM YAZ