Survivor 2021 başladı

Survivor'a her yıl farklı bir giriş yapan Acun Ilıcalı'nın Survivor 2021'e nasıl geleceği merak ediliyordu. Ilıcalı, önce motosikletlerle ekibiyle görsel şölen yaşattı daha sonra köpek balığı şeklinde bir deniz aracıyla şov yaptı.

Magazin ve sanat camiasında 2020 Yılı böyle geçti

Magazin Gazetecileri Derneği yaptığı araştırmada 2020 yılında magazin ve sanat dünyasında yaşanan gelişmeleri ve yıla damga vuran ünlü isimleri belirledi. İşte yıl boyunca ünlüler dünyasında yaşananlar…

Özgü Namal 'Hükümsüz' dizisinden ayrıldı

7 yıl aradan sonra ekrana dönmeye hazırlanan ünlü oyuncu Özgü Namal, seti İstanbul'dan İzmir'e alınan 'Hükümsüz' dizisinden ayrılmaya karar verdi.

Özgü Namal, ekranlara geri dönüyor

Özgü Namal, ekranlara geri dönüyor

Geçtiğimiz haftalarda eşi Ahmet Serdar Oral'ın ani ölümüyle sarsılan Özgü Namal, ekranlara geri dönmek için hazırlıklara başladı.

Beyazıt Öztürk'ten 'O Ses Türkiye' açıklaması

Beyazıt Öztürk'ten 'O Ses Türkiye' açıklaması

Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'O Ses Türkiye'de jüri koltuğunda oturan Beyazıt Öztürk, önceki gün Baltalimanı'nda görüntülendi.

Beyazıt Öztürk’ten yeni proje müjdesi

‘Beyaz Show’ ile ekrana dönmesi beklenen Beyazıt Öztürk, oyuncu ve senarist İbrahim Büyükak’la yeni bir şov programı üzerinde çalıştıklarını söyledi.

Şeyma Subaşı: Bana mutlu yıllar

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı yeni yaşını, Instagram üzerinden kızı Melisa ile çekilmiş fotoğraflarını paylaşarak kutladı.

Ersin Korkut köpeğinin ölüm haberini nasıl aldığını anlattı

Yaşadığı sakatlık sonucu Survivor'a veda eden Ersin Korkut, Türkiye'ye döndükten sonra köpeği Mes'in ölüm haberini kimden nasıl aldığını detaylarıyla paylaştı.

Acun Ilıcalı'nın vintage arabası sosyal medyayı salladı

Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya çiftini ziyarete giden Acun Ilıcalı, nostaljik sarı arabasıyla sosyal medyanın gündeminde.

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'nın doğum gününü kutladı

Eski eşi Acun Ilıcalı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından kutlayan Şeyma Subaşı, "Hayatımızda olduğun için çok şanslıyız” ifadelerini kullandı.