ABD'de yaşayan Türklerden romantik komedi filmi: New York Masalı

Kadrosunun yüzde 90'ını ABD'de yaşayan Türklerin oluşturduğu romantik komedi filmi 'New York Masalı' 19 Mayıs'ta vizyona giriyor.

Oyuncu kadrosu ve proje ekibinin yüzde 90'ı ABD'de okuyan ve çalışan Türklerden oluşan film ekibi, AA muhabirinin sorularını yanıtladı.

"New York Masalı"nda rol alan Ahmet Bodur, filmin oyuncuları, yönetmeni, yapımcısı ve senaristinin yaşamını ABD'de sürdüren Türklerden oluştuğunu belirterek, "Kendi alanında ilk olan böyle bir projeyi gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz" diye konuştu.

Projeyi hayata geçirmenin kolay olmadığını söyleyen Bodur, Türk-Amerikan toplumunun, film ekibine inanılmaz ölçüde yardımcı olduğunu dile getirdi.

Bodur, projenin filmde boy gösteren oyunculardan çok daha büyük olduğunu vurgulayarak, "Türk sineması için bir mihenk taşı diyebiliriz. Umarız gelecek yıllarda devamı da gelecek" dedi.

New York Masalı

Filmin konusu

Genç ve başarılı iş kadını Deniz'in, geçirdiği ölümcül bir kaza sonrası hayatında yaptığı radikal değişiklikleri ve onu bekleyen olayları konu alan filmin yönetmenliğini Doğan Özmekik üstlenirken filmin oyuncu kadrosunda ise; Esin Varan, Ahmet Bodur, Derya Çelikkol, Ekin Türkmen yer alıyor.

New York Masalı

19 Mayıs'ta vizyonda

Filmin oyuncularından Derya Çelikkol da izleyicileri çok eğlenceli bir romantik komedi filminin beklediğini belirterek, çekimleri geçen sene tamamlanan "New York Masalı"nın 19 Mayıs'ta Türkiye'de vizyona gireceğini söyledi.

Yorumlar

YORUM YAZ