9 Temmuz Cuma günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 9 Temmuz Cuma gününün günlük burç yorumları…

9 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #1

9 Temmuz Koç burcu yorumu

Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün.Yaratıcılığınız hız kazanıyor.Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkileriniz içinde olacaksınız. Karşılıklı fikirlerin paslaştığı yeni fikirlere açıksınız ve size gelecek olan tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. Küçük aksiliklerin her zaman olabileceğini unutmamalı ve hatalarınızı büyütmemelisiniz.

9 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #2

9 Temmuz Boğa burcu yorumu

Enerjinizi gün içinde istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz. Heyecanlı ve kendinden emin tavırlarınızla karşınızdaki kişiyi kolayca etkileyebiliyorsunuz. Bugün partnerinizi ikna etmek fazla çaba sarf etmeyeceksiniz. Söyleyeceğiniz her şeye gerekli desteği verecektir..

9 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #3

9 Temmuz İkizler burcu yorumu

Arkadaşlarınızla duygu birliği içinde olmanız rağmen aşk ilişkilerinizde gerekli tatmini sağlamakta zorlanacaksınız. Düşünceleriniz konusunda taviz vermek istemiyor, özel konularınızı kendinize saklıyorsunuz. Bugün ketum olmalısınız.

9 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #4

9 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Zeki ve pratik yönlerinizi daha güçlü kullanacağınız bir gün. Özgürlüğünüzün önemli olduğunu çevrenize anlatmak için çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz. Bugün hızlı anlaşılmaya çok fazla ihtiyacınız var. Hırslarınızı sevdiğiniz işlerde kullandığınız zaman başarınız artıyor. İşinizdegüç birliğine ihtiyacınız var.

9 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #5

9 Temmuz Aslan burcu yorumu

Bilinçaltınız oldukça yoğun ve yaratıcılığınızı gizleme gereği duyuyorsunuz. Yapmak istediğiniz çok şey var. Bazı tereddütlerinizin sizi yormasına izin vermeyin. Bildiğiniz konulardan taviz vermeden yol almak zorundasınız.

9 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #6

9 Temmuz Başak burcu yorumu

Yeniliklere açık olmanıza rağmen, bugün eski alışkanlıklarının etkisinde kalabilirsiniz. Geçmiş olayları konuşmaktan zevk alacağınız bir gün. Uzak yollardan gelecek sürpriz haberler karşısında keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

9 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #7

9 Temmuz Terazi burcu yorumu

Partnerinizle fikir birliği içinde olacağınız bu günde, bazı kararlar alacaksınız. Onun fikirlerinden yola çıkarak, yeni bir vizyon geliştireceksiniz. Duygularınızı belli ölçülerde yaşamaktan yanasınız. Maddi sorunlarınızla ilgili araştırmalar içindesiniz. Kendinizi yeniden yapılandıracaksınız.

9 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #8

9 Temmuz Akrep burcu yorumu

Bugün derin bir sorgulama duygusuyla hareket ederek, yaratıcılığınızı engelleyebilirsiniz. Bazı ödemeleriniz için geç kalmak istemiyorsanız, fatura takiplerinizi sıkı yapmalısınız. Temponuzun yoğun oluşu yüzünden dinlenmeye çok az vakit ayırıyorsunuz.

9 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #9

9 Temmuz Yay burcu yorumu

Merkür kişisel ve karşılıklı ilişkilerinizi aktif bir şekilde etkiliyor. Uzun süredir yapmayı planladığınız işler konusunda yeni yapılanmalar içine girebilirsiniz. İşlek zekanız sayesinde bir takım engelleri aşacaksınız. Bugün görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir.

9 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #10

9 Temmuz Oğlak burcu yorumu

İş disiplininizi mükemmel sergileyeceksiniz. Hırslı yönleriniz ortaya çıkıyor. İş hayatınızda gizliliği tercih etmelisiniz. Bugün, özellikle bazı duygularınızı paylaşmadan önce beklemeli ve görüşlerinizi daha sonra ortaya koymalısınız.

9 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #11

9 Temmuz Kova burcu yorumu

İçinizde biriken enerjiyi bir yerlere kanalize etmek zorundasınız. Bugün aşırı uçlarda davranışlar gösterebilirsiniz. Büyük bir duygusallıkla yaklaştığınız konulara fazla misyon yüklüyorsunuz. Beklentilerinizin karşılığını alamayabilirsiniz. Hak ettiğiniz yerlerde olmak istemeniz en doğal hakkınız fakat sabırlı olmalısınız.

9 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #12

9 Temmuz Balık burcu yorumu

Bazı ilginç kitaplar ya da we siteleri ufkunu genişletmek açısından dikkatini çekebilir. Oldukça duygusal bir mektup ya da telefon senden çok uzakta olan birinden gelebilir ve bu seni çok şaşırtabilir. Haberler iyi de olabilir rahatsız edici de ama her iki şekilde de şu an temiz bir şekilde düşünemediğin için olayları anlamaya çalışma. Bir iki gün bekle ve gerçekleri öyle anlamaya çalış.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu